Iepriekšējā nedēļas nogalē risinājās kārtējie posmi MotoGP čempionātā, DTM sērijās un Pasaules rallija čempionātā.

[box title=”Loreno otrā uzvara pēc kārtas” color=”#f00″]

Foto: Yamaha Racing

Misano trasē Itālijā risinājās kārtējais MotoGP čempionāta posms – Sanmarīno GP. Neskatoties uz Marka Markesa vairāk kā pārliecinošo uzvaru kvalifikācijā, sacīkstē jau otro uzvaru pēc kārtas izcīnīja Horhe Lorenco, kurš tagad pacēlies uz otro vietu kopvērtējumā (vienāds punktu skaits ar Dani Pedrosu). Tostarp otrs “Yamaha” braucējs Valentīno Rosi (arī attēlā) savā māju posmā nespēja kāpt uz pjedestāla un palika ceturtais. Rosi pēc finiša atlika tikai noliekt galvu Lorenco priekšā, bet pie dzeltenos kreklos tērptajiem līdzjutēju pūļiem Rosi izgāja jau pēc oficiālās pjedestāla ceremonijas.

[/box]

[box title=”Ožjē uzvar atkal, līdz titulam vēl jāpagaida” color=”#f00″]

Foto: Volkswagen Motorsport

Sebastjans Ožjē izcīnījis kārtējo uzvaru WRC čempionātā, šoreiz triumfējot Austrālijā. Lai gan francūzis ieguva arī papildus trīs punktus par uzvaru ‘Power Stage’ posmā, pagaidām vēl nevaram viņu kronēt par šī gada čempionu un tagad visas iespējas to izcīnīt Ožjē būs savās mājās – Francijas rallijā. Ožjē tā bija jau sestā uzvara šajā sezonā, tomēr līdz titulam pietrūka nieka viens punkts. Turklāt Austrālijā Ožjē kārtējo reizi dominēja – francūzis bija ātrākais 19 no 22 ātrumposmiem un tuvāko sekotāju apsteidza par pusotru minūti. Pēc Miko Hirvonena problēmām ar riepu uz otro vietu pacēlās Tjerī Noivils, kurš bija otrais ātrākais ‘Power Stage’ posmā un ar šiem diviem papidus punktiem pietika, lai neļautu Ožjē kļūt par čempionu jau Austrālijā.

[/box]

[box title=”Augusto Farfuss uzvar Ošerslēbenē” color=”#f00″]

Foto: BMW Motorsport

Ar Augusto Farfusa (BMW) uzvaru Ošerslēbenē ir noslēdzies kārtējais DTM posms un tagad tikai brazīlietis vēl var atņemt titulu čempionāta līderim Maikam Rokenfelleram, kurš finišēja otrais. Sacīkste Ošerslēbenes trasē izrādījās pagalam neveiksmīga pārējiem titula pretendentiem Bruno Špengleram, Kristianam Vietoris un Robertam Vikensam, kuri palika bez punktiem un līdz ar to 30 gadus vecais Farfuss ir vienīgais pilots, kas turpina cīnīties ar “Audi” līderi Rokenfeleru.

[/box]