Simona de Silvestro pēc divu gadu pārtraukuma un testu pilota lomas “Sauber” sastāvā atgrizīsies IndyCar sērijās un pirmajā čempionāta posmā Sanpītersburgā startēs “Andretti” komandas sastāvā. Pagaidām vienošanās par atlikušajiem posmiem nav panākta. “Andretti Autosport” komandā pārējās trīs pilotu vietas ieņem Marko Andreti, Rajans Hanters Rejs un Karloss Munoss. Nevar aizmirst, ka De Silvestro 2013.gadā izcīnīja IndyCar goda pjedestālu kļūstot par trešo sievieti, kam tas izdevies. Pirmās divas ir Sāra Fišere un Danika Patrika.

KoletiStefano
Stefano Koleti 2014.gadā pēc uzvaras GP2 sacīkstē Vācijā. Foto: Aldis Putniņš

IndyCar čempionātam pievienojies arī bijušais GP2 braucējs Stefano Koleti, kurš startēs KV Racing komandā. 25 gadus vecais Koleti būs bijušā ChampCar čempiona Sebastiana Burdē komandas biedrs. Iepriekš Koleti piedalījās testos, kur uzrādīja lieliskus rezultātus.

Formula 3 čempions Estebans Okons nākamajā sezonā startēs GP3 čempionātā, kur pārstāvēs ART komandu. Pērn F3 čempionātā Okons pārspēja Maksu Verstapenu un Tomu Blumkvistu, kuri jau laicīgi nodrošināja sev vietu attiecīgi Formula 1 čempionātā un DTM sērijās, kamēr Okons palika aiz borta. Francūzi atstāja malā arī “Lotus” komanda, kuras jauno pilotu akadēmijā viņš atrodas – par vienības testu pilotu tika izvēlēts Džojlons Palmers. Arī GP2 sērijās konkurētspējīgā komandā pilota vieta neatradās un Okons pievienojas GP3, kur viņam daļu no sezonas izmaksām segs “Pirelli” kā balvu par pievienošanos no F3 pēc čempiona titula izcīnīšanas. Okona komandas biedri ART GP3 komandā būs Alfonso Seliss un Marvins Kiršhofers.

1 KOMENTĀRS