“McLaren” komanda pielikusi punktu ilgstošajām spekulācijām, apstiprinot, ka 2009. gada pasaules čempions Džensons Batons arī nākamajā sezonā startēs komandas sastāvā. Lai gan Džensonam Batonam jau bija līgums līdz 2016. gada sezonas beigām, tomēr pastāvēja nopietnas bažas, ka abas puses varētu vienoties par tā priekšlaicīgu izbeigšanu. Līguma nosacījumi palikuši nemainīgi. Batons jau iepriekš vairākkārt norādījis, ka “McLaren” ir pēdējā komanda viņa F1 karjerā, neatklājot, cik sezonas vēl grasās startēt.

Šīs sezonas lēnākā F1 komanda “Manor”, kas šosezon izmanto “Ferrari” dzinējus, oficiāli apstiprinājusi, ka, sākot ar nākamo sezonu, tā lietos “Mercedes” motorus. “Manor” komandas vadītājs Džons Būts paziņojis, ka līgums paredz sadarbību vairāku sezonu garumā. Turklāt komanda saņems jaunākos “Mercedes” dzinējus. Šosezon “Manor” izmanto 2014. gada “Ferrari” ražojumus.

“F1LV

25 gadu vecumā punktu savai autosporta karjerai nolēmis likt spāņu autosportists Haime Algersuari, kurš no 2009. līdz 2011. gadam startēja F1 čempionātā “Toro Rosso” komandas sastāvā, kļūstot par tobrīd visu laiku jaunāko braucēju, kas startējis F1. Algersuari atzinis, ka vēlās dzīvē veikt pārmaiņas un atzīst, ka sākotnējā mīlestība pret autosacīkstēm esot zudusi. Šosezon Algersuari startēja Formula E čempionātā, kur kopvērtējumā ar 30 punktiem izcīnīja 13. vietu. Paralēli autosacīkstēm, Algersuari mūzikas aprindās ir pazīstams kā DJ Squire.

3 KOMENTĀRI

  1. Manor noslēguši sadarbību arī ar Williams, tā ka nebūs brīnums, ja nākamsezon Manor komandā brauks Verleins (no Mercedes puses) un Lins (no Williams puses)

    Kas attiecas uz McLaren, tad šo soli vērtēju ar dalītām jūtām. No vienas puses šai krīzes brīdī būtu neprāts likt pie stūres jauno un nepieredzējušo (iekš F1) Vandūrnu. Tai pat laikā Vandūrns pierādījis, ka spēj būt ātrs.

    Kas attiecas uz Vandūrnu, tad tagad jau izskan baumas, ka viņu varētu paņemt Renault, ja par komandas vadītāju kļūs ART (Vandūrns GP2 brauc tieši pie ART) pašreizējais vadītājs