“Toro Rosso” komanda apstiprinājusi, ka arī Meksikas Grand Prix iespēja startēt sacīkstēs tiks dota Brendonam Hārtlijam, kurš aizvadītajā nedēļā Teksasā piedzīvoja savu F1 debiju.

Par Hārtlija komandas biedru kļūs Pjērs Gazlī, kura došanās uz Japānu, lai cīnītos par Super Formula titulu, kļuva par iemeslu, kādēļ jaunzēlandietim tika dota iespēja sēsties pie F1 stūres pēc vairāku gadu pārtraukuma.

Tas nozīmē, ka jau otro reizi dažu posmu laikā vietu “Toro Rosso” pamatsastāvā zaudējis krievs Daņila Kvjats, kurš vēl pagājušo sezonu uzsāka “Red Bull” rindās. Kvjatam nepalīdzēja arī finišs punktos Amerikas Grand Prix izcīņā.

“F1LV

Pats Hārtlijs vēl īsi pēc sacīkstēm stāstīja, ka tikai darīja savu darbu un turpmāk gulēs mierīgi, nedomādams par to, vai vēl kādreiz varēs startēt F1 sacīkstēs. Hārtlijs finiša līniju Ostinā šķērsoja 13. vietā.

Hārtlijs joprojām pārstāv arī “Porsche” rūpnīcas komandu izturības sacīkstēs, tomēr atlikušajā sezonas daļā F1 un WEC posmi nepārklāsies, tādēļ jaunzēlandietim būs iespēja tos apvienot.