Bijušais Formula 1 braucējs un divkārtējais Lemānas 24 stundu brauciena uzvarētājs Aleksandrs Vurcs šosezon Norvēģijas posmā pirmo reizi piedalījās pasaules čempionātā rallijkrosā, kur debijas braucienā izcīnīta 18. vieta. Vurcu uz starta redzēsim arī septembrī notiekošajā Neste World RX of Latvia posmā Biķernieku trasē.

“MJP Racing Team Austria” ar “Ford Fiesta” spēkratu uz Hellu devās ar Vurcu un komandas īpašnieku Maksu Puheru, bet uz sacensībām Latvijā par Vurca komandas biedru kļūs 2014. gada pasaules vicečempions Tomass ‘Topi’ Heikinens.

Ierobežotie testi un pieredzes trūkums Norvēģijā liedza Vurcam sevi no labākās puses – tika veikti divi pāragri starti un sacensības noslēgtas bez ieskaites punktiem čempionāta kopvērtējumā.

Vurca progresu slavēja komandas vadītājs Makss Puhers. “Manuprāt, viņš paveica lielisku darbu. Mēs veicām maz testu un bija jācīnās ar tehniskām ķibelēm, tomēr kopumā tā bija jautra un patīkama nedēļas nogale. Ja viss ies pēc plāna, Alekss startēs arī sacensībās Rīgā, un tad jau redzēs, ko nesīs nākamā sezona.

Vurcu ģimene savu vārdu rallijkrosa pasaulē jau ierakstījusi trekniem burtiem – Aleksa tēvs Francs kļuva par trīskārtēju Eiropas čempionu, bet ģimenes jaunākais pārstāvis Fēlikss (Aleksa dēls) šosezon krāj pieredzi Austrijas nacionālajā rallijkrosa čempionātā.

Neste World RX of Latvia no 15. līdz 16. septembrim risināsies Biķernieku sporta kompleksa trasē. Plašāku informāciju par biļešu iegādi meklē ŠEIT.