Foto: Formula1.com

Pie ātrākā apļa laika Itālijas Grand Prix otrajos treniņos tika “Ferrari” komandas braucējs Sebastians Fetels. Sesijas norisei pamatīgu pauzi radīja “Sauber” braucēja Markusa Ēriksona smagā avārija.

Jau pēc iesildīšanās apļa sesijas pirmajās minūtēs Markusam Ēriksonam starta – finiša taisnes beigās neaizvērās DRS sistēmas asistētais aizmugurējais antispārns, mašīnas riteņi sabloķējās un zviedru sportista mašīna piedzīvoja vairākus šausminošus kūleņus, pirms piezemēšanās uz riteņiem. Brīnumainā kārtā sportists negadījumā necieta.

Sesija uzreiz tika apturēta. Trases darbinieki pavadīja 20 minūtes, likvidējot avārijas sekas un novācot Ēriksona sadragātās “Sauber” formulas atlūzas. Komandas problēmas ar to vien nebeidzās. Arī Šarls Leklerks sūdzējās par DRS sistēmas niķošanos, tādēļ komanda piesardzības nolūkos, veica regulējumus un balti krāsotā formula trasē atlikušajā laikā bija redzama īsu laiku.

Pusstundu pirms sesijas beigām ‘Parabolica’ pagriezienā izslīdēja tā brīža labākā rezultāta īpašnieks Sebastians Fetels. Kontakts ar drošības barjeru radīja bojājumus aizmugurējam antispārnam, tomēr “Ferrari” mehāniķi ātri spēja tikt galā ar radušos problēmu un 10 minūtes pirms sesijas beigām Fetels atgriezās trasē.

Lielisku sniegumu arī otrajos treniņos demonstrēja “Racing Point Force India” pārstāvji. Pēc labākā rezultāta uzrādīšanas pirmajos treniņos Serhio Peress piekāpās vienīgi savam komandas biedram Estebanam Okonam un trīs vadošo komandu pārstāvjiem.

Itālijas Grand Prix otro treniņu rezultāti