“Ferrari” komandas braucējs Sebastians Fetels ir pārliecināts, ka viņa šīs sezonas galvenais konkurents Luiss Hamiltons ir vainojams pirmā apļa sadursmē, kas pielika punktu vācieša cerībām uz uzvaru savas komandas mājas posmā.

Luiss Hamiltons sadursmē necieta un sacīkšu turpinājumā spēja pārspēt Kimi Raikonenu un izcīnīt uzvaru, kamēr Sebastians Fetels samierinājās ar ceturto vietu, kas Hamiltonam kopvērtējumā ļāva palielināt pārsvaru līdz 30 punktiem.

Luiss pamanīja nelielu vietu ārmalā un centās to izmantot, taču tad viņš man neatstāja vietu, kā rezultātā man nebija citu variantu kā izraisīt kontaktu. Protams, centos no tā izvairīties, taču tas nebija iespējams. Diemžēl, es biju tas, kurš sagriezās, kas ir mazliet ironiski. Kad mašīna atrodas nepareizā virzienā, viss neizskatās vairs tik skaisti.

“F1LV

Kopš tā brīža domāju, ka braucu labi un atguvos. Izcīnīju pietiekami daudz punktus, tādēļ gala iznākums nav tik slikts, kā varēja būt. Protams, situācija nav ideāla, tomēr tas nav pasaules gals. Rītdien joprojām visi modīsimies. Protams, man nav tas labākais noskaņojums, tomēr, galvenokārt, savu cilvēku dēļ. Viņu atbalsts bija neiedomājams. Diemžēl, nespējām attaisnot cerības. Taču ko vari darīt, ja esi sagriezies? Sacīkstes varēja izvērsties skaiti, tomēr tā nenotika. Jebkurā gadījumā tās bija ļoti aizraujošas, tomēr ne iepriecinošas.

Vaicāts par titula izredzēm, Fetels norāda, ka nav pārāk noraizējies, norādot, ka pārsvars joprojām ir “Ferrari” pusē. Lai gan punkti ir zaudēti, ilgtermiņā situācija neizskatās tik slikti.