Luiss Hamiltons nepiekrīt Sebastiana Fetela izteikumiem par viņa vainu sadursmē, norādot, ka ir atstājis pietiekami daudz vietas “Ferrari” braucējam.

Abi titula pretendenti sadūrās sacīkšu pirmajā aplī, kā rezultātā Sebastiana Fetela mašīna sagriezās un sportists palika ceturtajā vietā. Pēc sacīkstēm Fetels sadursmē vainoja Hamiltonu.

Mums visiem bija samērā līdzīgs starts. Mani riteņi spolēja, tādēļ biju pārsteigts, ka Sebs devās uz kreiso pusi. Mēs mazliet saskārāmies, bet turpinājām cīņu līdz ceturtajam pagriezienam. Jau atkal biju pārsteigts, ka viņš izvēlējās iekšmalu., nevis pa ārmalu centās apsteigt Kimi.

“F1LV

Tā bija mana izdevība. Es devos ārmalā un pārliecinājos, ka atrodos pietiekami tālu, lai dotu viņam ceļu. Gadu gaitā biju iekrājis pieredzi, ka atrašanās iekšmalā bieži nebeidzās labi. Manuprāt, vietas starp mums bija pietiekami. Pieļauju, ka viņa riteņi sabloķējās. Mēs saskārāmies. Tas bija īss mirklis. Mazliet sabojāju mašīnu, taču varēju turpināt. Pēc tam mašīnas aizmugure uzvedās dīvaini, kas padarīja situāciju sarežģītāku, tomēr ne neiespējamu,” norāda Itālijas Grand Prix uzvarētājs Luiss Hamiltons.

Negaidīju, ka spēšu uzvarēt. Es startēju no trešās pozīcijas, turklāt pēdējos posmos mūsu forma lielas cerības neradīja. Centos palikt pusotras sekundes robežās. Nodomāju, ka šī būs cīņa pretim kalnam. Uz mums tika izdarīts milzu spiediens no komandas, sponsoriem, kā arī manis paša. Lūdzos, taču neticēju, ka uzvarēšu. Devos cīņā ar skaidru mērķi, tomēr nekad nevar zināt, kā tas beigsies. Dažkārt viņi vienkārši aizbrauc prom kā pagājušajā posmā.

Hamiltons norādīja, ka cīņā ar Kimi Raikonenu esot bijis ļoti uzmanīgs, jo galvenā prioritāte esot bijusi Fetela pārspēšana. “Mercedes” braucējs norādīja, ka Raikonens esot aizvadījis lielisku nedēļas nogali, slavējot somu veterāna izrādīto pretestību.