Luiss Hamiltons atzinis, ka jūtas lepns, ka šosezon ir izdevies no muļķīgām kļūdām, kas varētu dārgi maksāt cīņā par čempiona titulu.

Pēc uzvaras Singapūras Grand Prix izcīņā Luiss Hamiltons palielinājis pārsvaru čempionāta kopvērtējumā līdz 40 punktiem pār tuvāko sekotāju Sebastianu Fetelu.

Nedomāju, ka mums vienkārši paveicās. Kad Fetels pieskārās sienai treniņu laikā, viņš sabojāja mašīnu un zaudēja vērtīgo laiku trasē. Nevar teikt, ka mums paveicās. Jūtos lepns, ka neesmu nostādījis savu komandu šādā pozīcijā. Zinu, ka komanda man uzticas tikpat ļoti, kā Fetela komanda uzticas viņam. Uz mums tiek izdarīts liels spiediens. Kļūdas pieļaujam ļoti reti, tomēr tām var būt nozīmīgas sekas.

“F1LV

Ja godīgi, mēs nešķiežam laiku, domājot, ko viņi dara, vai spriežot par to, cik lielu spiedienu viņi izjūt, vai jūtas laimīgi vai nomākti. To tāpat nevaram mainīt, tādēļ koncentrējamies uz maksimālā rezultāta sasniegšanu ar savu formulu.

Runājot par titula izredzēm, Hamiltons pagaidām vēl ir ļoti piesardzīgs. “Kā jau sportistiem mums jābūt noskaņotiem pozitīvi, tomēr jāatceras, ka vēl ir pieejami ļoti daudz punkti. Allaž jāpārliecinās, ka tevī ir gan cerība, gan ticība, pat tad, ja nekas neiet tavā virzienā. Tas ir visa sporta un sacensību pamatā.

Esmu drošs, ka pēc sarežģīta posma, viņi atgriezīsies daudz spēcīgāki, līdzīgi kā notiek ar mums pēc kritumiem. Tādēļ nejūtamies pārlieku pašpārliecināti. Čakli strādājam un ceram izmantot radušās izdevības. Ja viņiem uz to būs atbilde, neiebilstam pret cīņu. Būsim apmierināti arī tad, ja viņiem nav ko likt pretī.

Tā kā ar finišiem otrajā vietā aiz Fetela katrā posmā Hamiltonam nepietiktu titulam, britu sportists atzīst, ka pagaidām savu braukšanas stilu un mērķus nav mainījis, katrā posmā cenšoties izcīnīt uzvaras. Finišs priekšā Fetelam Krievijā nozīmētu, ka “Ferrari” braucējam titula izcīnīšanai nepietiktu ar uzvaru visos atlikušajos posmos, bet būtu jācer arī uz sev labvēlīgiem rezultātiem Hamiltona izpildījumā.