Bijušais Formula 1 čempions Žaks Vilnēvs kritizējis Sebastianu Fetelu par viņa manevru Japānas Grand Prix izcīņā, kas rezultējās ar abu braucēju sadursmi.

Viņš atradās pārāk tālu aizmugurē, lai realizētu apdzīšanas manevru. Makss nevarēja vienkārši teikt ‘Lūdzu, brauc man garām!’. Fetels centās ko darīt. Tas nebija netīri, taču pārāk riskanti. Viņš varētu uzrakstīt grāmatu ar nosaukumu ‘Kā pazaudēt pasaules čempionātu’,” stāsta Vilnēvs.

Galvenā atšķirība starp viņu un Hamiltonu šogad ir tā, ka Luiss vispirms pārdomā situāciju pirms agresīva uzbrukuma veikšanas. Pēdējā posmā jau redzējām, ka Fetels ir pieņēmis, ka šogad neuzvarēs. Viņš jau tagad kļuvis atbrīvotāks.

“F1LV

Tikmēr itāļu prese “Corriere della Sera” uzskata, ka galvenais “Ferrari” problēmu cēlonis ir līdzšinējā prezidenta Serhio Markiones nāve. Tas atstājis pēdas gan komandas iekšienē, it īpaši vadības galā, kā arī uz politiskās skatuves, jo vienībā šobrīd notikusi daļēja šķelšanās. Nesaprašanās un vēlme pēc lielākas ietekmes esot sagrāvušas attiecības starp komandas vadītāju Mauricio Arivabeni un tehnisko direktoru Matiu Binotto.