Šīs sezonas Formula 1 čempionāta kopvērtējuma līderis Luiss Hamiltons ir pārliecināts, ka “Mercedes”komanda virsroku pār “Ferrari” guvusi tieši psiholoģiskajā kaujā.

Lai gan sezonas pirmajā pusē pārsvars bija “Ferrari” pusē, vairākas stratēģiskas kļūdas, izslīdēšana Vācijā, kā arī sadursmes Itālijā un Japānā liegušas Sebastianam Fetelam noturēt paša radīto tempu pēdējo posmu laikā.

Kopā ar komandu varam uzņemties atbildību par spiediena izdarīšanu. Varbūt tieši tas pieveica mūsu galvenos konkurentus šai duelī. Lai gan viņi joprojām ir lieliski, nav iespējams visu laiku būt vienā līmenī. Šis ir psiholoģiskais karš un esam tai pilnībā iekšā. Katrs atdod sevi par 100 procentiem, lai sasniegtu rezultātus posmu pēc posma,” stāsta Luiss Hamiltons, kurš jau Amerikā var nodrošināt titula izcīnīšanu.

“F1LV

Jūtos lepns par mūsu komandas spējām. Esam pieturējušies pie sava plāna un turpinām nodemonstrēt spēku un konkurētspēju. Teicu saviem inženieriem: “Ceru, ka jūtaties kā padarījuši visu pēc maksimuma,” jo tā tiešām ir. Uz mirkli jāpadomā par to. Esam visi tai iekšā, rīkojam sapulces, skrienam uz nākamo lietu, tad uz rūpnīcu un nākamo posmu. Ir grūti apstāties un padomāt par visu lielisko darbu, ko katrs individuāli un mēs kā kolektīvs esam paveikuši. Šis ir kā maratons, ne sprints. Kad skrien, centies turēt līdzi tiem, kam ir labāka izturība. Šogad mēs esam tie, kas ir pielikuši pie savas izturības.