“Red Bull” braucējs Makss Verstapens uzskata, ka uz fizisku kontaktu ar Estebanu Okonu pēcsacīkšu svēršanās procedūras laikā ar savu uzvedību izprovocējis pats “Racing Point Force India” braucējs.

Jau ziņojām, ka abi jaunie talanti ‘saķērās’ uzreiz pēc sacīkšu finiša, lai noskaidrotu savas attiecības pēc trasē notikušā kontakta, kas Verstapenam maksāja drošu uzvaru.

Es vienkārši vēlējos paskatīties uz viņu un pavaicāt: “Kas notika? Kā kas tāds vispār bija pieļaujams?”, taču viņš vienkārši atbildēja: “Es biju ātrāks par tevi,” to pavēstot ar smīnu uz sejas. Vēlējos saglabāt pozitīvu attieksmi priekš komandas, tomēr viss mainās redzot šādu rīcību, kad tā arī nesaņēmu atvainošanos,” stāsta Makss Verstapens.

“F1LV

Pēc incidenta FIA nolēma sodīt Verstapenu ar divu dienu piespiedu darbu, kamēr Estebans Okons tika pie trim soda punktiem un 10 sekunžu pitstopa, kas gan būtiski neko neietekmēja, jo francūzis tobrīd atradās samērā tālu no vadošo desmitnieka, kas saņem punktus.

Verstapenam vaicāts, vai sadursme varētu būt izraisīta apzināti, zinot Okona saistību ar “Mercedes”, kā arī abu jaunekļu jau līdz šim ne pārāk labajām savstarpējām attiecībām. “Nē, Formula 1 viņu neuzskatu par savu konkurentu. Es veltu uzmanību tiem cilvēkiem, kam nepieciešams un cenšos pieveikt braucējus ar labākajām mašīnām. Nevar gaidīt, ka tevi izsitīs tūļa. Labi, ka mans tēvs šeit nebija! Ja kāds man vēlās piedāvāt psihologu, es viņu izsperšu pa taisno ārā. Ir jāspēj pastāvēt par sevi. Man nevienu citu nevajag. Turklāt tēvs jau daļēji ir kā psihologs.