“Red Bull” braucēji Makss Verstapens un Daniels Rikjardo uzrādījuši labākos rezultātus šodien Jasmarīnas trasē notikušajos Abū Dabī GP pirmajos treniņbraucienos, nopietni piesakot savu kandidatūru cīņai par uzvaru Formula 1 sezonas pēdējā posmā.

Savā labākajā mēģinājumā Makss Verstapens bija nepilnu pussekundi ātrāks par komandas biedru Danielu Rikjardo, bet trešās vietas ieguvējs Valteri Botass no Verstapena atpalika nepilnu sekundi. Jāpiebilst, ka šie trīs braucēji arī sadalīja labākos sektoru laikus – Botass bija labākais ātriem līkumiem bagātajā pirmajā sektorā, taisnes otrajā sektorā palīdzēja Verstapenam, bet šaurie un līkumotie trešā sektora pagriezieni vislabāk padevās Rikjardo.

“Ferrari” braucēji lielāko daļu uzmanības veltīja garāku nogriežņu veikšanai, tādēļ rezultātu tabulā atrodami vien labāko astotnieka beigās pat aiz Estebana Okona un Kevina Magnusena.

“F1LV

Pusstundu pēc sesijas sākuma savu “Sauber” formulu nesavaldīja Markuss Ēriksons, iespējams, aizvadot savu pēdējo Grand Prix karjerā. Zviedrs nesavaldīja mašīnu izejā no pirmā līkuma un ietriecās trases barjerā, sabojājot mašīnas priekšējo antispārnu. Ēriksons gan spēja atgriezties boksos paša spēkiem. Viņš nebija vienīgais braucējs, kurš pameta trases teritoriju, tomēr pārējie prata izvairīties no bojājumiem.

Pirmajos treniņbraucienos “Williams” sastāvā piedalījās arī poļu autosportists Roberts Kubica, kurš vakar tika apstiprināts pamatsastāva braucēja lomai 2019. gadā. Kubica ieņēma Sergeja Sirotkina vietu, taču ierindojās pēdējā vietā no 20 braucējiem.

Otrie treniņbraucieni tiks aizvadīti pl. 15:00 pēc Latvijas laika. Pilnu sacensību programmu un citu noderīgu info meklē Abū Dabī GP apskatā.

Grafiks: Formula 1