Šodien aprit nedēļa kopš traģiskās avārijas Spa trasē, kur dzīvību zaudēja francūzis Antuāns Ubērs, bet nopietnas traumas guva Huans Manuels Korrea. Amerikāņu braucēja ģimene izplatījusi oficiālu paziņojumu ar jaunākajām ziņām par viņa veselības stāvokli.

Jau iepriekš ziņojām, ka Korrea negadījumā guva mugurkaula traumu, kā arī lauza abas kājas. Sākotnēji Korrea tika nogādāts trasei tuvumā esošajā Ljēžas slimnīcā, taču šonedēļ tika transportēts uz Londonu.

Diemžēl sportista rehabilitācija nenorit kā iecerēta. Londonā viņam konstatēts akūta respiratorā distresa sindroma (ARDS), kas ir diezgan regulāras sekas tik smagu triecienu gadījumos. Pēc akūta respiratora saslimšanas “Charouz Sauber Junior” komandas braucējs ievietots intensīvās aprūpes nodaļā, kas specializējas šāda veida situācijām. Šobrīd Korrea atrodas mākslīgajā komā un ir pieslēgts pie ekstrakorporālās membrānu oksigenācijas sistēmas (ECMO).

“F1LV

Šobrīd ir pāragri prognozēt braucēja potenciālo rehabilitācijas gaitu. Viņa stāvoklis tiek raksturots kā kritisks, taču stabils.

Pēc traģiskās avārijas Korreas pārstāvētā “Charouz Sauber Junior” komanda nav atradusi viņam aizstājēju un Itālijā startē ar tikai vienu mašīnu, ar ko Kalumam Ilotam izdevās izcīnīt pole position.