Pagājušajā Formula 1 posmā Krievijā Kevins Magnusens saņēma 5 sekunžu sodu par trases robežu neievērošanu otrajā līkumā, cīnoties ar Serhio Peresu. Ar to gan viss nebeidzās…

Pēc finiša Magnusnens komandas radio paziņojumā atklāti kritizēja sacensību tiesnešu pieņemto lēmumu, kas viņam maksāja divus punktus. Viņa viedoklim piebalsoja komandas vadītājs Gunters Steiners, kurš jau iepriekš izcēlies ar ļoti atklātu viedokli par notikumiem, ne vienmēr ievērojot politkorektumu.

Vācu preses izdevums ‘Motorsport-Total’ ziņo, ka pēc sacīkstēm notikušajā sanāksmē ar tiesnešiem, Steiners nenomierinājās un skaļi kritizēja Emanueles Pirro un citu tiesnešu lēmumus, kā arī atteicās vēlāk atvainoties par notikušo. Līdz ar to šai strīdā nācies iesaistīties Starptautiskajai Automobiļu federācijai.

“F1LV

Starp potenciālajām soda sankcijām tiek minēta Steinera atstādināšana no “Haas” komandas vadītāja amata uz vairākiem posmiem, 250 tūkstošu USD soda piešķiršana vai komandas vairāku punktu atņemšanai konstruktoru ieskaitē. Paredzams, ka Steinera aktivitātes Japānā būs ierobežotas, lai neizpelnītos vēl smagākas sankcijas.