Šodien īpašā preses konferencē Rīgas Motormuzejā tika paziņots, ka Pasaules rallijkrosa čempionāta posms arī 2020.gadā risināsies Rīgā.

Iepriekš publicētajā kalendārā Rīgas posma iepriekšējie datumi bija rezervēti vārdā nenosauktam posmam, kas saglabāja cerības, ka Pasaules līmeņa rallijkross būs redzams Rīgā arī 2020.gadā.

Preses konferencē piedalījās “RA Events” direktors Raimonds Strokšs, CSDD valdes priekšsēdētājs Andris Lukstiņš, “Neste Latvia” valdes priekšsēdētājs Armands Beiziķis, IMG pārstāvis Deivids Žiljē un “STARD” komandas pilots Jānis Baumanis.

Reimonds Strokšs: “Es gribu teikt, ka brīnumi tomēr notiek…”

Kā apstiprināja Raimonds Strokšs, tad šoreiz galvenais atbalstītājs būs Rīgas Dome, kas būs redzams arī nosaukumā: “Neste World Rallycross of Rīga”.

Pagaidām līgums par posma orsanizēšanu noslēgts uz vienu gadu, tomēr IMG ir gatavi noslēgt ilgtermiņa līgumu. Kā pastāstīja Deivids Žiljē, kad paralēli Pasaules čempionāta Supercar klasei, Rīgā notiks arī Projekt E sacīkstes, kā arī sacensības S1600 un Eiropas čempionāta klases Supercar ieskaitē.

Jānis Baumanis: “Man iekšējā balss vēl pēc šī gada sacensībām teica, ka nevajag atvadīties. Es pat pāris intervijās izteicos, ka posms visdrīzāk būs. Tiksimies jau pēc 10 mēnešiem Biķerniekos!”

“Jau no šodienas varēs iegādāties biļetes uz nākamā gada posmu un dažas dienas būs īpaša cena,” atzina Raimonds Strokšs. “Izmaiņas skar arī trībīnes – bijušā C sektora vietā mežā pie tramplīna būs stāvvietu sektors.”

Foto: Edgars Beļakovs