Mūsdienās vieglāk uzskaitīt augsta līmeņa pasākumus kuri notiek, nevis tiek atcelti. Diemžēl koronavīruss ieviesis kārtējās izmaiņas MotoGP braucēju plānos, jo šodien tika oficiāli paziņots par Argentīnas Grand Prix pārcelšanu.

Sākotnēji tika paredzēts, ka Rio Hondo trasē notiks šīs sezonas ceturtais posms, tomēr pēc tam kad koronavīrusa rezultātā tika atceltas sacensības Katarā, kā arī uz rudeni pārcelti Taizemes Grand Prix un Amerikas Grand Prix, uz vienu dienu Argentīnai piederēja atklāšanas posma gods, tomēr nu Dienvidamerikas lielvalsts spiesta samierināties ar FIM (Starptautiskā motociklu federācija) un Dorna Sports (MotoGP čempionāta organizatori) lēmumu.

Argentīnas Grand Prix pārcelts uz 22. novembri, kad bija jānotiek sezonas pēdējam posmam Valensijā, kas tā rezultātā pārcelts nedēļu vēlāk. Tas nozīmē, ka pēc šī brīža kalendāra sezonas pēdējie 6 posmi tiktu aizvadīti 7 nedēļu laikā.

Nav izslēgts, ka kalendārs piedzīvos vēl vairākas izmaiņas, jo Argentīnā inficēto pacientu skaits ir salīdzinoši neliels – 19, kamēr pēc šī brīža situācijas sezonas pirmie pieci posmi tiktu aizvadīti valstīs, kur inficēto pacientu skaits pārsniedzis tūkstoti – Spānijā, Francijā, Itālijā un Vācijā, tomēr visi šie posmi tiek plānoti maijā un jūnijā, līdz kam situācija vēl var mainīties.

NrSacīkstesTraseDatums
Kataras GPLozailaAtcelts
1Spānijas GPHeresa3. maijs
2Francijas GPLemāna17. maijs
3Itālijas GPMudžello31. maijs
4Katalonijas GPBarselona7. jūnijs
5Vācijas GPZaksenringa21. jūnijs
6Nīderlandes TTAsena28. jūnijs
7Somijas GPKimirings12. jūlijs
8Čehijas GPBrno9. augusts
9Austrijas GPRed Bull trase16. augusts
10Lielbritānijas GPSilverstouna30. augusts
11Sanmarīno GPMisano13. septembris
12Aragonas GPAragona27. septembris
13Taizemes GPBurirama4. oktobris
14Japānas GPMotegi18. oktobris
15Austrālijas GPFilipailenda25. oktobris
16Malaizijas GPSepanga1. novembris
17Amerikas GPOstina15. novembris
18Argrentīnas GPRio Hondo22. novembris
19Valensijas GPValensija29. novembris