Mūsdienās vieglāk uzskaitīt augsta līmeņa pasākumus kuri notiek, nevis tiek atcelti. Diemžēl koronavīruss ieviesis kārtējās izmaiņas MotoGP braucēju plānos, jo šodien tika oficiāli paziņots par Argentīnas Grand Prix pārcelšanu.

Sākotnēji tika paredzēts, ka Rio Hondo trasē notiks šīs sezonas ceturtais posms, tomēr pēc tam kad koronavīrusa rezultātā tika atceltas sacensības Katarā, kā arī uz rudeni pārcelti Taizemes Grand Prix un Amerikas Grand Prix, uz vienu dienu Argentīnai piederēja atklāšanas posma gods, tomēr nu Dienvidamerikas lielvalsts spiesta samierināties ar FIM (Starptautiskā motociklu federācija) un Dorna Sports (MotoGP čempionāta organizatori) lēmumu.

Argentīnas Grand Prix pārcelts uz 22. novembri, kad bija jānotiek sezonas pēdējam posmam Valensijā, kas tā rezultātā pārcelts nedēļu vēlāk. Tas nozīmē, ka pēc šī brīža kalendāra sezonas pēdējie 6 posmi tiktu aizvadīti 7 nedēļu laikā.

“F1LV

Nav izslēgts, ka kalendārs piedzīvos vēl vairākas izmaiņas, jo Argentīnā inficēto pacientu skaits ir salīdzinoši neliels – 19, kamēr pēc šī brīža situācijas sezonas pirmie pieci posmi tiktu aizvadīti valstīs, kur inficēto pacientu skaits pārsniedzis tūkstoti – Spānijā, Francijā, Itālijā un Vācijā, tomēr visi šie posmi tiek plānoti maijā un jūnijā, līdz kam situācija vēl var mainīties.

NrSacīkstesTraseDatums
1Kataras GPLozaila28. marts
2Argrentīnas GPRio Hondo11. aprīlis
3Amerikas GPOstina18. aprīlis
4Spānijas GPHeresa2. maijs
5Francijas GPLemāna16. maijs
6Itālijas GPMudžello30. maijs
7Katalonijas GPBarselona6. jūnijs
8Vācijas GPZaksenringa20. jūnijs
9Nīderlandes TTAsena27. jūnijs
10Somijas GPKimirings11. jūlijs
11Tiks precizētsTiks precizētsTiks precizēts
12Austrijas GPRed Bull trase15. augusts
13Lielbritānijas GPSilverstouna29. augusts
14Aragonas GPAragona12. septembris
15Sanmarīno GPMisano19. septembris
16Japānas GPMotegi3. oktobris
17Taizemes GPBurirama10. oktobris
18Austrālijas GPFilipailenda24. oktobris
19Malaizijas GPSepanga31. oktobris
20Valensijas GPValensija14. novembris