Mūsdienās vieglāk uzskaitīt augsta līmeņa pasākumus kuri notiek, nevis tiek atcelti. Diemžēl koronavīruss ieviesis kārtējās izmaiņas MotoGP braucēju plānos, jo šodien tika oficiāli paziņots par Argentīnas Grand Prix pārcelšanu.

Sākotnēji tika paredzēts, ka Rio Hondo trasē notiks šīs sezonas ceturtais posms, tomēr pēc tam kad koronavīrusa rezultātā tika atceltas sacensības Katarā, kā arī uz rudeni pārcelti Taizemes Grand Prix un Amerikas Grand Prix, uz vienu dienu Argentīnai piederēja atklāšanas posma gods, tomēr nu Dienvidamerikas lielvalsts spiesta samierināties ar FIM (Starptautiskā motociklu federācija) un Dorna Sports (MotoGP čempionāta organizatori) lēmumu.

Argentīnas Grand Prix pārcelts uz 22. novembri, kad bija jānotiek sezonas pēdējam posmam Valensijā, kas tā rezultātā pārcelts nedēļu vēlāk. Tas nozīmē, ka pēc šī brīža kalendāra sezonas pēdējie 6 posmi tiktu aizvadīti 7 nedēļu laikā.

Nav izslēgts, ka kalendārs piedzīvos vēl vairākas izmaiņas, jo Argentīnā inficēto pacientu skaits ir salīdzinoši neliels – 19, kamēr pēc šī brīža situācijas sezonas pirmie pieci posmi tiktu aizvadīti valstīs, kur inficēto pacientu skaits pārsniedzis tūkstoti – Spānijā, Francijā, Itālijā un Vācijā, tomēr visi šie posmi tiek plānoti maijā un jūnijā, līdz kam situācija vēl var mainīties.

NrSacīkstesTraseDatums
1Spānijas GPHeresa19. jūlijs
2Andalūzijas GPHeresa26. jūlijs
3Čehijas GPBrno9. augusts
4Austrijas GPRed Bull trase16. augusts
5Štīrijas GPRed Bull trase23. augusts
6Sanmarīno GPMisano13. septembris
7dell'Emilia GPMisano20. septembris
8Katalonijas GPBarselona27. septembris
9Francijas GPLemāna11. oktobris
10Aragonas GPAragona18. oktobris
11Aragonas GPAragona25. oktobris
12Eiropas GPValensija8. novembris
13Valensijas GPValensija15. novembris