Mūsdienās vieglāk uzskaitīt augsta līmeņa pasākumus kuri notiek, nevis tiek atcelti. Diemžēl koronavīruss ieviesis kārtējās izmaiņas MotoGP braucēju plānos, jo šodien tika oficiāli paziņots par Argentīnas Grand Prix pārcelšanu.

Sākotnēji tika paredzēts, ka Rio Hondo trasē notiks šīs sezonas ceturtais posms, tomēr pēc tam kad koronavīrusa rezultātā tika atceltas sacensības Katarā, kā arī uz rudeni pārcelti Taizemes Grand Prix un Amerikas Grand Prix, uz vienu dienu Argentīnai piederēja atklāšanas posma gods, tomēr nu Dienvidamerikas lielvalsts spiesta samierināties ar FIM (Starptautiskā motociklu federācija) un Dorna Sports (MotoGP čempionāta organizatori) lēmumu.

Argentīnas Grand Prix pārcelts uz 22. novembri, kad bija jānotiek sezonas pēdējam posmam Valensijā, kas tā rezultātā pārcelts nedēļu vēlāk. Tas nozīmē, ka pēc šī brīža kalendāra sezonas pēdējie 6 posmi tiktu aizvadīti 7 nedēļu laikā.

Nav izslēgts, ka kalendārs piedzīvos vēl vairākas izmaiņas, jo Argentīnā inficēto pacientu skaits ir salīdzinoši neliels – 19, kamēr pēc šī brīža situācijas sezonas pirmie pieci posmi tiktu aizvadīti valstīs, kur inficēto pacientu skaits pārsniedzis tūkstoti – Spānijā, Francijā, Itālijā un Vācijā, tomēr visi šie posmi tiek plānoti maijā un jūnijā, līdz kam situācija vēl var mainīties.

NrSacīkstesTraseDatums
1Portugāles GPAlgarve26. marts
2Argentīnas GPRio Hondo2. aprīlis
3Amerikas GPOstina16. aprīlis
4Spānijas GPHeresa30. aprīlis
5Francijas GPLemāna14. maijs
6Itālijas GPMudžello11. jūnijs
7Vācijas GPZaksenringa18. jūnijs
8Nīderlandes GPAsena25. jūnijs
9Kazahstānas GPSokola9. jūlijs
10Lielbritānijas GPSilverstouna6. augusts
11Austrijas GPRed Bull trase20. augusts
12Katalonijas GPBarselona3. septembris
13Sanmarīno GPMisano10. septembris
14Indijas GPBudas trase24. septembris
15Japānas GPMotegi1. oktobris
16Indonēzijas GPMandalika15. oktobris
17Austrālijas GPFilipailenda22. oktobris
18Taizemes GPBurirama29. oktobris
19Malaizijas GPSepanga12. novembris
20Kataras GPLozaila19. novembris
21Valensijas GPValensija26. novembris