Pēc ‘Sky Italia’ rīcībā esošās informācijas tiek ziņots, ka “Ferrari” komanda ir izteikusi piedāvājumu Sebastianam Fetelam, no kura vācu braucējs esot atteicies.

Sebastiana Fetela līgums ar “Ferrari” komandu beidzas 2020. gada izskaņā. Lai gan komandas vadītājs Mattia Binotto publiski paziņojis, ka četrkārtējais pasaules čempions paliek galvenais kandidāts uz šo vietu, izteiktais piedāvājums esot krietni mazāks par Fetela pašreizējo līgumu, kura ietvaros viņš trīs sezonu laikā no 2018. gada saņem 100 miljonus EUR (33.3 mil EUR sezonā).

Tolaik vācietis bija izteikts komandas pirmais numurs, taču aizvadītā sezona pierādījusi, ka itāļu vienība savus nākotnes plānus saista ar Fetela komandas biedru Šarlu Leklerku, kurš savā pirmajā gadā sarkanajā formulā guva vairāk punktus par Fetelu, par ko tika apbalvots ar jaunu līgumu līdz 2024. gada beigām.

“F1LV

Nesen medijos pavīdēja informācija, ka 32 gadus vecais Fetels varētu veikt rokādi ar savu kādreizējo komandas biedru Danielu Rikjardo un doties uz “Renault” vienību. Šāds solis ir iespējams, jo arī Rikjardo kontrakts beidzas šī gada beigās. Viņa komandas biedrs Estebans Okons ir panācis vienošanos par startēšanu “Renault” arī uz 2021. gadu.