Džeimss Hinčklifs uzrādīja labāko laiku pirmajos Indianapolisas 500 treniņos, kamēr Fernando Alonso bija ātrākais no “Chevrolet” pilotiem un uzrādīja piekto laiku.

Terniņu diena bija sadalīta trijās sesijās katrā pa divām stundām trases laika. Pirmā tika atvēlētā ‘veterāniem’, otrā – ‘debitantiem’ un tiem, kas atgriežas Indy500, bet trešā sesija bija apvienotais treniņš visām mašīnām kopā.

Interesanti, ka 2016.gada Indy500 pole ieguvējs Hinčklifs sāka 2020.gada sezonu bez darba, kad zaudēja vietu komandā, kas šogad saucas “Arrow McLaren SP”, bet kanādietim izdevās vienoties par startiem trīs posmos savā bijušajā “Andretti” komandā. Viņš labāko laiku uzrādīja otrās sesijas izskaņā. Tobrīd Hoinčklifs atradās četru “Honda” mašīnu ‘vilcieniņa’ lagvgalī. Aiz Hinčklifa palika komandas biedri Marko Andreti un Raijans Hanters Rejs, bet pa viņu viņiem iespraucās “Chip Ganassi Racing” līderis Skots Diksons.

Fernando Alonso uzrādīja ļoti labu laiku un vidējo ātrumu, kas deva viņam piekto vietu, tomēr divkārtējais pasaules čempions saskārās ar problēmām, kas liedza veikt viņam pietiekami daudz apļus (tikai 29 apļi). Pilnvērtīgs darbs Alonso izdevās tikai otrajā sesijā, bet pirms tam viņam bija jāpiedalās debitantu un atgriezušos pilotu pārbaudes sesijā, kurā spānis uzrādīja ceturto laiku.

Indy500 – 1.treniņi