‘Ferrari’ komanda ziņojusi, ka komandas galva Matia Binoto neieradīsies klātienē uz Turcijas Grand Prix, taču pārvaldīs komandu no Maranelo atrodošās bāzes. Tikmēr ‘Williams’ komandas direktors Simonss Roberts inficējies ar COVID-19, līdz ar to nespēs pildīt savus pienākumus šīsnedēļas sacīkstē. 

‘Ferrari’ komandas galva lēmis, ka ir noderīgāks komandai no Maranelo bāzes, tādā veidā nodrošinot, ka komanda darbojas efektīvi. Lai gan Binoto nebūs ar braucējiem un ceļojošo komandas daļu klātienē, viņš ar tiešsaistes palīdzību kontrolēs arī boksos notiekošo, tādējādi nemainot savu lomu komandā.

“F1LV

“Man vajag sabalansēt savus pienākumus un uzdevumus kā uz trases, tā arī atpakaļ rūpnīcā,” izteicās komandas direktors,” Rūpnīca, kur attīstam un izgatavojam spēkratus ir svarīga.”

“Es domāju, ka nebūšu uz visām sacīkstēm [nākamsezon]. Arī šosezon domāju, ka izlaidīšu vairākas, sākot ar Turciju,” piebilda Binoto.

‘Williams’ komandai arī būs jāiztiek bez komandas galvas Turcijas Grand Prix. Klēras Viljamsas, kura tika atsādināta no amata pēc firmas īpašnieku nomaiņas, aizstājējs Simonss Roberts inficējies ar koronavīrusu. Viņa pienākumus, kamēr komandas galva iziet valsts noteikto pašizolācijas laiku, dalīs komandas menedžeris Deivs Redings un glavenais inženieris Ādams Kārters.