“Red Bull” komanda joprojām oficiāli nav atradusi jaudas agregāta piegādātāju 2022. gadam. Zināms, ka nākamā gada beigās tiks pārtrauktas līgumsaistības ar “Honda” rūpnīcu.

Šobrīd arvien ticamāks izskatās scenārijs, kurā “Red Bull” pārņemtu “Honda” pašreizējo infrastruktūru un intelektuālo īpašumu. “Red Bull” motorsporta daļas padomnieks Helmuts Marko norāda, ka gadījumā, ja nākamās paaudzes dzinēji tiešām izrādīsies daudz vienkāršāki, notiks atteikšanās no dārgās siltuma reģenerācijas sistēmas (MGU-H), kā arī tiks ievēroti samazināti dzinēju ražošanas tēriņi, komanda nopietni apsver iespēju jaudas agregātu būvēt pašu spēkiem.

Marko arī norādījis, ka visa uzmanība šobrīd tiek veltīta “Honda” projekta pārņemšanai, tādēļ ‘B plāns’, kas faktiski nozīmētu atgriešanos pie “Renault” ražojumiem, šobrīd nopietni netiek izskatīts.

Tikmēr šīs sezonas pamatsastāva braucējs Alekss Albons, kura vietā nākamgad sēdīsies Serhio Peress,  pildīs simulatora un rezerves braucēja pienākumus. Marko uzsvēris, ka Albona pakalpojumi būs īpaši nepieciešami, ņemot vērā, ka 2022. gadā tiks izmantotas jaunā tipa 18 collu “Pirelli” riepas.

“Red Bull” būtu gatavi arī izīrēt Albonu citām komandām, ja tām strauji rastos tāda vajadzība. Nepieciešamība pēc rezerves braucējiem 2020. gadā bija ļoti augstā līmenī, jo 4 piloti nevarēja aizvadīt pilnu sezonu – Lenss Strols, Serhio Peress un Luiss Hamiltons Covid-19 dēļ, bet Romēns Grožāns pēdējos divos posmos atkopās no Bahreinā piedzīvotās avārijas.

“Red Bull” komanda turpina domāt arī par jaunajiem braucējiem. Nupat līgumu ar Formula 3 aizvadītā gada spēcīgāko komandu “Prema” noslēdzis 17 gadus vecais norvēģu brīnumbērns Deniss Haugers, kurš nonāca “Red Bull” sistēmā vēl kartinga laikos, taču pēc pārejas uz formulu čempionātiem apliecināja savu talantu ar Itālijas F4 čempiona un Vācijas F4 vicečempiona tituliem.

Pērn Haugers F3 čempionātā brauca “Hitech” komandā un pamanījās uzkāpt uz goda pjedestāla Ungārijā. Pēdējos gados viņa jaunā darba vieta “Prema” pazīstama kā “Ferrari” jauno pilotu kalve, par ko liecina arī fakts, ka viņa komandas biedrs būs Šarla Leklēra brālis Artūrs, tomēr 2016. gadā Pjērs Gazlī kļuva par F2 (tolaik GP2) čempionu tieši pie “Prema” stūres.