Pēc 12 pavadītiem gadiem komandā, kas vairākkārt mainījusi nosaukumu, “Aston Martin” vienības vadītāja amatu pametis 57 gadus vecais Otmars Safnauers.

Rumānijā dzimušais vācu izcelsmes amerikāņu inženieris autosportā vispirms ienāca kā braucējs, piedaloties FF2000 sacīkstēs bez lieliem panākumiem. Formula 1 pasauli Otmars Safnauers sāka iepazīt 1998. gadā, kad čempionātam pievienojās “BAR” komanda. Vēlāk Safnauers strādāja arī “Jaguar” un “Honda” komandās. 2009. gadā viņa izveidotā “Soft Pauer” kompānija izdeva oficiālo Formula 1 laika un rezultātu kontroles aplikāciju iPhone lietotājiem.

2009. gada rudenī Safnauers pievienojās “Force India” (vēlāk tā kļuva par “Racing Point” un tad par “Aston Martin“) vadībai. Viņa darbības laikā komanda izķepurojās no pastarīšu lomas, sāka regulāri finišēt punktos, kas ļāva 2016., 2017. un 2020. gada sezonas konstruktoru kausā noslēgt ceturtajā pozīcijā.

Runas par Safnauera iespējamo aiziešanu no “Aston Martin” komandas padokā virmoja visu sezonas otro pusi, lai gan pats Otmars tobrīd tās kategoriski noliedza. Lai gan pagaidām nav zināms, kādi būs Safnauera karjeras tālākie soļi, viņa vārds tiek asociēts ar “Alpine” komandu.

Pēdējā gada laikā “Aston Martin” veikusi pamatīgu restrukturizāciju. Lorenss Strols piesaistījis bijušo “McLaren” vadītāju Martinu Vitmaršu kā “Aston Martin Performance Technologies” vadītāju, šādā veidā pārraugot arī Formula 1 komandu.

Tikmēr tehniskā vadītaja lomu pildīs no “Red Bull” atvilinātais Dens Fellovs. Tehniskās operācijas vadīs vēl viens bijušais “Red Bull” darbinieks Endrjū Alessi. No “Mercedes” komandas atnācis aerodinamikas eksperts Eriks Blandins. Inženierijas direktora amatu pildīs Luka Furbatto. Pirms tam viņš bija atbildīgs par “Alfa Romeo” formulu dizainēšanu.