Karloss Saincs bijis pārsteigts, ka Austrijas posmā pēkšņi salūzis viņa mašīnas motors, jo pirms tam nekas par to nav liecinājis. Spānis arī atzīst, ka šis ir liels zaudējums no komandas viedokļa, jo palaista garām iespēja atņemt daudz punktus “Red Bull” komandai.

No Sainca mašīnas dūmi parādījās brīdī, kad viņš sacensību beigu daļā jau vajāja Maksu Verstapenu cīņā par otro vietu. Brīdi vēlāk spēkratu pārņēma pamatīgas liesmas.

“Motors nekādi nebrīdināja par to, ka tas varētu notikt,” intervijā “Sky Sports F1” atzina Saincs. “Tas bija pēkšņi, un man trūkst vārdu, jo tas ir liels zaudējums punktu ziņā un liela rezultāta zaudējums komandai. Es domāju, ka šajā sacīkstē mēs viegli varējām dabūt dubultuzvaru.”

Pēc izstāšanās Saincs atzina, ka mašīna ir pamatīgi bojāta: “Bija lielas liesmas, tika nodarīti lieli bojājumi, kas, saprotams, nav nekas labs. Būs vēl jāskatās precīzāk, cik lieli tie ir.”

Tāpat Saincs atzina, ka nebijis jāsatraucas par riepu nodilumu, un ātruma ziņā “Ferrari” mašīna esot bijusi pārāka par Verstapena “Red Bull” formulu.

“Ātrums mums bija, riepas dila ļoti lēnām,” sacīja spāņu pilots. “Mēs bijām ātri. Vēl jo grūtāk ir pieņemt šo neveiksmi, jo bijām ceļā uz to, lai atņemtu daudz punktus čempionāta līderiem. Bijām ceļā uz lielu rezultātu, bet viena mašīna izstājās, kas ir sirdi plosoši. Man ir jāpieņem šī neveiksme un jāmēģina iespējami ātrāk pāršķirt nākamo lappusi, jo priekšā vēl gara sezona.”

F1 kopvērtējums pēc Austrijas posma: