“Haas” komandas vadītājs Ginters Šteiners izrādījis interesi nolīgt Danielu Rikjardo, taču noliedz, ka abu starpā jau būtu notikušas pārrunas par iespējamo sadarbību. Tāpat joprojām pastāv iespēja, ka savu vietu komandā saglabās Miks Šūmahers.

Pirms kāda laika kļuva zināms, ka Rikjardo gadu pirms līguma termiņa beigām pametīs “McLaren” vienību, kas savā sastāvā iecerējusi iekļaut F1 debitantu Oskaru Piastri. Šobrīd par Rikjardo nākotni ir lielas neskaidrības. Lai gan viņš teorētiski ir kandidāts uz vietu “Alpine” vai “Haas” komandās, var gadīties, ka pieredzējušais pilots pēc šīs sezonas noslēgs karjeru pasaules čempionātā.

“Haas” boss Šteiners neslēpj, ka būtu ieinteresēts nolīgt Rikjardo, taču pagaidām novēro situāciju no malas.

“Es neesmu viņam zvanījis,” intervijā “Sky Sports F1” atklāja Šteiners. “Vienkārši sēžu un skatos, kā šī situācija izvērsīsies. Danijs nesen paziņoja, ka pametīs “McLaren”, un es negribu būt tajā visā iesaistīts. Manuprāt, ņemot vērā manu situāciju, man būtu jārunā ar visiem. Ar viņu es neesmu runājis. Bet paskatīsimies, ko viņš grasās darīt. Man nav ne jausmas, ko viņš vēlas pēc šīs sezonas.”

Lai gan šobrīd aizkulisēs izplatījies uzskats, ka Šūmahers nākamgad vairs nepārstāvēs “Haas” nometni, Šteiners norāda, ka vācu pilots savu vietu tomēr varētu saglabāt.

“Šobrīd vieta ir pieejama, bet mēs nezinām, kuru pilotu tajā sēdināt,” viņš stāsta. “Pašlaik mums ir šis pilots, un var gadīties, ka viņš tur arī paliks.”

Vairākas Šūmahera piedzīvotās avārijas šajā sezonā raisījušas neapmierinātību no Šteinera puses, taču viņš noliedz, ka abu starpā attiecības būtu kļuvušas saspīlētas: “Es tā neteiktu. Mums vienkārši ir arī jāskatās apkārt un jācenšas izdarīt tā, lai komandai būtu pēc iespējas labāk. Miks sevi labi parādīja Kanādā, Silverstounā un Austrijā. Ir palikušas vēl vairākas sacīkstes, un mēs vienkārši vērtējam, kā viņam iet, bet pēc tam pieņemsim lēmumu.”

Kā vēstīts iepriekš, Šūmahers pēc šīs sezonas gatavojas pārtraukt sadarbību ar “Ferrari Driver Academy”, kas viņam dotu iespēju pievienoties jebkurai no komandām.