Pagājušā gada čempions Alekss Palou arī nākamsezon startēs “Chip Ganassi Racing” sastāvā, neraugoties uz abu pušu konfliktu šīs sezonas otrajā pusē.

Visai amizanta situācija IndyCar čempionātā bija vērojama jūlija vidū. Leģendārā “Chip Ganassi Racing” komanda izplatīja preses relīzi, apstiprinot, ka 2021. gada čempions Alekss Palou paliks tās sastāvā arī uz 2023. gadu. Pats braucējs noliedza, ka būtu tam piekritis un dažas dienas vēlāk paziņoja, ka pievienosies “Arrow McLaren SP” komandai.

Ilgāku laiku Palou nākotne nebija skaidra, pie tam komanda pat iesūzēja savu braucēju tiesā. Tika baumots, ka kārtis esot “Chip Ganassi” rokās un ‘izpirkuma maksa’ esot 10 miljoni USD. Saprotams, ka “McLaren” uz ko tādu nebija gatava parakstīties.

Mierizlīgums beidzot panākts un Palou uz trešo gadu laiks “Chip Ganassi” komandā. Pēc titula pirmajā sadarbības gadā šī sezona bija ievērojami sarežģītāka, tomēr vienīgo uzvaru izdevās gūt sezonas pēdējā posmā Lagunasekas trasē, dominējoši finišējot pusminūti priekšā konkurentiem, tostarp šī gada čempionam Vilam Paueram. Kopvērtējumā Palou sasniedza piekto vietu.

Arī nākamgad Palou brauks vienā komandā ar Skotu Diksonu un Markusu Ēriksonu. Tikmēr “McLaren” šīs sāgas rezultātā paturēs Fēliksu Rozenkvistu, kurš arī nākamgad apvienos spēkus ar Patrisio O’Vārdu, kā arī uzņems Aleksu Rosi.

Neraugoties uz palikšanu “Chip Ganassi Racing” sastāvā, spāņu sportistam tiek sniegta lieliska izdevība veikt testus ar “McLaren” MCL35M modeli, ko 2021. gadā Formula 1 čempionātā izmantoja Lando Noriss un Daniels Rikjardo.