Marta mēnesis ieskandina ne tikai pavasara tuvošanos, bet arī jaunās Formula 1 sezonas ievadu. Šoreiz varam ar prieku paziņot, ka ikgadējā prognožu spēlē esam tikuši pie jaunajiem draugiem. Latvijas Fantasy līgas rīkotajā prognožu spēlē laipni gaidīts ikviens.

Prognožu spēle risinās Formula 1 oficiālajā Fantasy spēles platformā, kur uz katru posmu jāizvēlas 5 braucēji un 2 komandas, kas, Jūsuprāt, demonstrēs vislabāko sniegumu. Katram braucējam un komandai piešķirta vērtība. Iekļauties atvēlētajā ‘budžetā’ būs izaicinājums, tādēļ jāapdomā arī potenciālie melnie zirdziņi otrajā ešalonā.

Lai pievienotos Latvijas Fantasy līgai un cīnītos par balvām no Formula 1 līdzjutēju kluba, dodies uz Formula 1 Fantasy mājaslapu un izveido savu komandu, izvēloties arī ‘Turbo braucēju’ (iegūtie punkti par šo braucēju tiks dubultoti).

Kad komanda izveidota (gaidīsim atjautīgus komandu nosaukumus 😉 ), laiks pievienoties līgai. Izvēlies ‘Join a league’ un ievadi šo kodu:

P35QZLW9706

Ja līgai esi veiksmīgi pievienojies, piesaisti draugus, lai jautrāka spēle! Jautājumu gadījumā vēŗsies pie palīdzības Formula 1 līdzjutēju klubā vai sazinies ar Latvijas Fantasy līgu Twitter vai Facebook platformās.