Ar sacensībām Floridā, Sanpītersburgas ielu trasē startējusi IndyCar čempionāta jaunā sezona. Pirmajā posmā uzvaru guva zviedru pilots Markuss Ēriksons, kurš četrus apļus pirms finiša apdzina meksikāni Pato O’Vardu.

Otro reizi karjerā no pole position startēja Romēns Grožāns, taču, cīnoties par līderpozīciju, viņš piedzīvoja sadursmi ar Skotu Makloklinu. Pēc tam uz pirmo pozīciju pacēlās O’Vards, taču nelielas problēmas ar dzinēju sacensību noslēguma fāzē ļāva Ēriksonam tikt garām.

Pēdējos apļos Chip Ganassi Racing pilots spēja izveidot pārsvaru un uzvarēja. Makloklins finišēja otrais, noturot sevi aizmugurē veterānu Skotu Diksonu. Pagājušās sezonas čempions Vils Pauvers ierindojās septītajā vietā.

Jau pirmajā aplī sacensības tika apturētas pēc Santino Feruči un Elio Kastronevesa sadursmes. Iesaistīti arī Saimons Paženo un debitants Stings Rejs Robs. Turpat bija arī Devlins de Frančesko, kurš arī nespēja izvairīties no sadursmes, bet viņa spēkratā ietriecās debiju piedzīvojušais Bendžamins Pedersens. Rezultātā De Frančesko spēkrats pat tika uzmests gaisā.

Lietuvietis Deivids Malukas savu otro IndyCar sezonu uzsācis ar desmito vietu. Pērn Top 10 viņš ierindojās tikai trīs sacīkstēs, ieskaitot lielisko posmu Geitvejas ovāla trasē, kur tika izcīnīta augstā otrā vieta.

Sanpītersburgas GP rezultāti:


Sezonas kopvērtējums: