Pirmo uzvaru šajā “IndyCar” sezonā sacensībās Indianapolisas trasē izcīnījis spānis Alekss Palou, kurš jau sacensību sākumā tika garām no pirmās starta vietas startējušajam Kristianam Lundgārdam. Sacīkstes beigu daļā Lundgārds atkrita uz ceturto vietu, palaižot priekšā Pato O’Vardu un Aleksandru Rosi.

Trešās starta vietas īpašnieks Palou no vadošajiem pilotiem uz starta vienīgais bija izvēlējies sacīksti sākt ar mīkstā sastāva riepām. Lundgārds ar labu startu noturējās vadībā, bet Palou jau pirmajā līkumā mēģināja viņu apdraudēt. Jau pirmā apļa laikā “Chip Ganassi” komandas pilots pārņēma līderpozīciju.

“Rahal Letterman Lanigan” komandas pārstāvis Lundgārds otro vietu noturēja līdz 57. aplim, kad riepas bija nodilušas un garām pabrauca O’Vards. Savukārt 76. aplī priekšā tika arī Rosi, izcīnot trešo vietu. “Arrow McLaren” komandai līdz ar to šajā sacīkstē izdevās tikt pie otrās un trešās vietas.

Jau sacensību sākumā izstājās “Dale Coyne Racing” vienības lietuviešu pilots Deivids Malukas, kurš piedzīvoja sadursmi ar savu komandas biedru Stingu Reju Robu.

Šis posms notika Indianapolisas līkumotajā trases versijā, bet nākamās sacīkstes būs leģendārās “Indy 500”, kas 28. maijā risināsies ovālā.

Kopvērtējumā tagad līderpozīcijā izvirzījies Palou, kuram šī bija pirmā uzvara sezonā. Sešus punktus viņam zaudē O’Vards, savukārt Markuss Ēriksons, kurš šoreiz ieņēma tikai astoto vietu, tagad ir trešais.

“GMR Grand Prix” sacīkstes rezultāti:

Sezonas kopvērtējums pēc 5. posma: