Toto Volfs atzinis, ka ar Monako GP izmēģinātajiem uzlabojumiem “Mercedes” mašīna ir padarīta konkurētspējīgāka, lai gan par labu to piloti aizvien nevar nosaukt. Luiss Hamiltons cer, ka vairāk skaidrības par to, cik sekmīgi bijuši uzlabojumi, varēs novērot Barselonas trasē.

Monako ielu trasē “Mercedes” braucēji finišēja uzreiz aiz pirmā trijnieka, taču nevar noliegt, ka ieguvumu deva uznākušais lietus, kas bijušajai čempionvienībai nospēlēja par labu. Pateicoties stratēģijai, Hamiltons finišēja ceturtais, bet Džordžs Rasels ieņēma piekto vietu.

“Grūti novērtēt, mēs bijām cīņā ar “Aston Martin” un “Ferrari” komandām,” atzinis “Mercedes” boss Toto Volfs. “Viena pozitīva nianse, ka mēs šajā trasē nekad iepriekš neesam rādījuši labu sniegumu. Šogad no pirmās starta vietas atpalikām 0.3 sekundes, pagājušajā gadā tās bija 0.6 sekundes. Pagājušā gada mašīna bija “briesmīga”, bet tagad piloti saka, ka tā “nav laba”. Tā ir jauna bāzes līnija.”

Hamiltons uzskata, ka nākamajā posmā Spānijā varēs labāk novērtēt, cik ātras šobrīd ir “Mercedes” sacīkšu automašīnas.

“Barselona ir labākais testu poligons, līdz ar ko šeit bija grūti kaut ko saprast,” viņš saka. “Mašīna šķita stīva un šeit bija daudz nelīdzenumu. Nebija viegli. Pavisam noteikti saskatīju vienu konkrētu lietu, kas izskatās labāk, bet nezinu, kā ar to būs nākamajā posmā. Esmu drošs, ka kopumā būs daudz, daudz labāk.”

Monako GP sacīkstē “Mercedes” izdevās līdz minimumam samazināt otrajā vietā esošās “Aston Martin” komandas pārsvaru un tagad konstruktoru kausā abas vienības šķir vairs tikai viens punkts.