Ungārijā aizvadītas “Formula 2” čempionāta devītā posma sacensības, kurās otro uzvaru sezonā izcīnīja Deniss Haugers, bet pirmo – Džeks Dūens. Cīņā par titulu tagad Frederikam Vesti ir 11 punktu pārsvars pār Teo Puršēru, kamēr 20 punktus zaudē Ajumu Ivasa.

“MP Motorsport” komandas pilots Haugers sprinta sacīkstē startēja no otrās pozīcijas, bet jau pirmajā līkumā tika priekšā pole position īpašniekam Kušam Maini. Lielisks starts padevās arī Ivasam, kurš no piektās pozīcijas otrajā līkumā jau bija aizcīnījies līdz otrajai, pēc tam apdzenot arī Maini. Lai gan DAMS vienību pārstāvošais braucējs sacensību noslēguma fāzē tuvojās līderim, Haugers tomēr uzvarēja ar 4.2 sekunžu pārsvaru. Trešo vietu guva Olivers Bīrmens, atņemot pjedestāla pozīciju Puršēram. Vesti pirmo sacīksti noslēdza devītais un tobrīd sezonas kopvērtējumā bija punktu priekšā Puršēram.

Tikmēr galvenajā sacīkstē pirmo uzvaru sezonā un ceturto visā F2 pilota karjerā guva “Virtuosi” vienības pilots Dūens, kurš sprintā bija finišējis desmitais. Startējis no pole position, austrālietis noturējās vadībā, kamēr otrajā pozīcijā iekārtojās sezonas līderis Vesti. Ap septīto apli Dūenam beidzot izdevās attālināties, viņš sāka veidot pārsvaru un finišā iebrauca deviņas sekundes priekšā. Vesti nācās aizstāvēties no debitanta Viktora Martēna, kurš acīm redzami mērķēja uz otro vietu, tomēr finišā samierinājās ar trešo. Pēc starta abu starpā arī notika neliela sadursme, Vesti šajā cīņā tomēr nonākot priekšā. Puršērs finišēja sestais, kas Vesti tagad ļauj atrasties 11 punktus viņam priekšā. Ivasam otrajā braucienā ceturtā vieta.

Sacensību video apskats: sprinta sacīkste | galvenā sacīkste

Hungaroringā risinājās arī F3 sezonas kārtējais posms. Sprinta sacīkstē uzvarēja Gabriele Mini. Startā “Hitech” pilots savu pozīciju pazaudēja, bet astotajā aplī atguva un finišēja pirmais. Galvenajā sacīkstē dominēja “Prema” pārstāvis Zaks O’Salivans, atrodoties vadībā no starta līdz finišam. Sezonas kopvērtējumā divus posmus pirms cīņu noslēguma aizvien vadībā Gabriels Bortoleto. Šoreiz “Trident” vienības pilots ierindojās otrajā un septītajā vietā. O’Salivans viņam zaudē 43 punktus un ieņem otro vietu, vēl par punktu mazāk Pepem Marti. Ceturtais ir igaunis Pauls Arons, kurš Hungaroringā sasniedza ceturto un piekto vietu.

Sacensību video apskats: sprinta sacīkste | galvenā sacīkste