Džozefs Ņūgārdens naktī uz svētdienu uzvarēja “IndyCar” čempionāta dubultposma pirmajā sacīkstē Aiovas ovālā. Viņa pārstāvētā “Penske” vienība, otrajā vietā finišējot Skotam Makloklinam, tikmēr ieguvusi dubultuzvaru.

250 apļus garā sacīkste tuvojās vidum, kad Ņūgārdens kļuva par tās līderi. Pirms tam viņš bija apdzinis komandas biedrus Makloklinu (95. aplī) un Vilu Pauversu (121. aplī), kurš startēja no pole position. Tas arī izrādījās izšķirošais manevrs, jo turpinājumā viņu pārspēt nebija neviena spēkos.

Finišā amerikāņu pilots Ņūgārdens iebrauca trīs sekundes priekšā Makloklinam, kamēr trešais finišu šķērsoja Pato O’Vards no “Arrow McLaren” nometnes. Pauvers beigās palika piektais, palaižot priekšā arī Markusu Ēriksonu. Tikmēr sezonas līderis Alekss Palou ierindojās astotajā vietā, kamēr Amerikas lietuvietis Deivids Malukas finišu sasniedza divpadsmitais.

Šī Ņūgārdenam ir pirmā uzvara kopš maijā piedzīvotā triumfa “Indy 500”. Pagaidām šajā sezonā aizvadītas trīs sacīkstes ovālu trasēs un visās trīs viņš sasniedzis uzvaras.

Naktī uz pirmdienu Aiovā notiks vēl viena “IndyCar” sacīkste.

Rezultāti: