Izmantojot atšķirīgu stratēģiju, par Longbīčas “Grand Prix” uzvarētāju svētdienas naktī kļuva “Chip Ganassi Racing” komandas pilots Skots Diksons. Tikmēr 2023. gada F2 čempions Teo Puršērs “IndyCar” debijas sacensībās guva 11. vietu.

43 gadus vecais Diksons startēja no astotās pozīcijas, bet lieliski savā labā izmantoja vienīgo visā trasē esošo dzelteno karogu periodu, lai pieņemtu lēmumu mainīt stratēģiju. Tas viņam vēlāk ļāva nonākt vadībā, lai arī sacensību noslēgumā jaunzēlandietis bija spiests taupīt riepas.

No pirmās pozīcijas startēja Felikss Rozenkvists, bet Vils Pauvers jau pēc starta pārņēma vadību. Ceturtajā aplī savā starpā sadūrās “McLaren” piloti Aleksandrs Rosi un Pato O’Vards, par ko pēdējam tika piespriests sods un bija jāizbrauc cauri boksu celiņam.

Visā trasē dzeltenie karogi tika izkārti 15. aplī, kad avāriju piedzīvoja debitants Kristians Rasmusens. Dānis bija aizķēris sienu, sabojājot piekari, kas izraisīja saslīdēšanu. Avārijā viņš aizķēra arī Džeku Hārviju, kurš gan sacīksti varēja turpināt.

Diksons startēja ar cietākajām riepām, bet pitstopā saņēma mīkstās un drīz vien apdzina Pauveru, vēlāk nonākot līderpozīcijā. Tāpat arī otrajā pitstopā viņš tika pie mīkstajām riepām, bet otrajā vietā bija nonācis pirmā posma uzvarētājs Ņūgārdens.

Pēdējos apļos bīstami tuvu līderim bija nonācis Koltons Herta, tomēr finišējot nepilnu sekundi aizmugurē. Herta pirms tam piedzīvoja kontaktu ar Ņūgārdenu, kurš atkrita uz ceturto vietu, bet trešajā tika čempions Alekss Palou. Pirmo sešinieku noslēdza Markuss Ēriksons un Pauvers.

Jau 28. aprīlī sezonas trešais posms “Barber Motorsports Park” trasē, Alabamā.

Rezultāti:

Kopvērtējums: