Kurš vēl ir noilgojies pēc Formula 1 sezonas? Ja vēl kāds nav, tad šis video krietni veicinās šo procesu.

Līdz pirmajam posmam 18.martā Austrālijā Melburnas trasē palikušas 32 dienas. Bet pirms tam vēl divas testu sesijas Barselonas trasē, kur klātienē notikumu attīstību pavērot došos arī es. Ieplānotas (aizsūtīti pieprasījumi) vairākas 1-on-1 intervijas, tomēr šeit vēl jāgaida komandu apstiprinājumi, jo tādiem aizņemtiem pilotiem kā Kimi Raikonens var arī neatrasties brīvs laiks tādas valsts preses pārstāvjiem kā Latvija.

No testiem Barselonā noteikti ir plānota sava veida LIVE informācijas pasniegšana (apraksti+foto) gan DELFI Sports sadaļā, gan WWW.F1.LV blogā. Prātuļojumus par Barselonas apmeklējumu noteikti publicēšu arī kādā drukātajā Latvijas preses izdevumā. Tāpat regulāri čivināšu tviterī @F1LV, kur varat uzdot arī jautājumus, komentēt un komunicēt.

Vēl pirms sezonas sākuma gaidiet arī F1 E-MAG otro numuru, kas šoreiz būs tāds biezāks – kā pirmssezonas apskatam pienākas. Kopā ar apskatiem varēsiet lasīt šo to par F1 tehnisku, vēsturi, prognozēm uz 2012.gadu, kā arī citu vadošo motoru sporta čempionātu pirmssezonas apskatus. Protams tiks iekļauti arī ekskluzīvie novērojumi no Barselonas.

Gatavojamies jaunai Formula 1 sezonai!

1 KOMENTĀRS

 1. Nu, jā – Raikonenam tiešām “var neatrasties laiks” sarunai ar LV pārstāvi. Un tikai tāpēc, ka ne jau Raikonens pieņem lēmumu, ar ko viņam atrodas laiks un ar ko nē, bet gan kaut kāds (atvainojos par izteicienu) smirdīgs franču vai britu izcelsmes preses sekretārs. Ja izlemtu pats Kimis, tad nemaz nešaubos, ka mums kā reģiona kaimiņiem būtu priekšroka… 🙂
  Jebkurā gadījumā – lai veicas, Aldi! Gaidām interesantas reportāžas!

  • Preses sekretārs Lotus pilotiem ir brits – jauns džeks un pērn tīri labi sapratāmies, kad Petrovu intervēju, lai gan nebija sajūsmā, ka viņš neko nesaprot no runātā 🙂

   Mēģināju arī Heiki sarunāt – Caterham bija ļoti pretimnākoši (mazo komandu pluss) un uzaicināja uz pusdienām, bet nesolīja, ka Heiki pievienosies, jo brauc tikai divas dienas un dikti jau piesātināts grafiks viņam esot.

   Vēl plānā Verņē un Piks kā debitanti un noteikti Grožāns – ar viņu jau esmu runājis tieši pirms viņam liktenīgā 2009.gada sezonas – tad viņš bija visai pašpārliecināts. Paskatīsimies, kas mainījies.

 2. Šādi video gan patīk tikai tiem, kas sekoja līdzi 2011. gada sezonai. Visi tie īsie momenti tik tikko jaudā atsaukt atmiņā visu ar to saistīto notikumu, bet tādam kā man tas ir tieši laikā. Radās sajūta, ka pazīstu vairumu pilotu gandrīz vai personīgi. (:
  Gaidam E-MAG! Labs darbs, Aldi!