Foto: Latino Fox

Nākamajā sezonā IndyCar čempionātā “Penske” komandas sastāvā startēs bijušais Indy500 uzvarētājs un CART čempions Huans Pablo Montoja.

Pēdējās sešas sezonas bijušais F1 pilots pavadīja NASCAR čempionātā, tomēr viņa komanda “Earnhardt Ganassi” ir uzteikusi kolumbietim darbu pirms 2014.gada sezonas. Nākamajā sezonā Montoija būs Elio Kastronevesa un Vila Pauvera komandas biedrs.

“Esmu sajūsmā pievienoties šai leģendārai komandai jau nākamajā gadā,” paziņoja Montoija. “Man ir bijusi iespēja startēt labākajās komandās Pasaulē, tomēr es viemēr esmu apbrīnojis Rodžeru Penski un viņa organizāciju.”

Nevar aizmirst, ka 37 gadus vecais Montoija savulaik ar pirmo mēģinājumi izcīnīja CART čempiona titulu, kad 1999.gadā “Williams” komanda savu protežē un F3000 čempionāta uzvarētāju nosūtīja uz ASV stažēties. Nākamajā gadā sekoja Indy500 triumfs un ar to bija pietiekami, lai nopelnītu vietu “Williams” vienībā 2001.gadā. Savā karjerā Montoija ir izcīnījis arī septiņas Grand Prix uzvaras un guvis divus Deitonas 24 stunsu sacīkšu panākumus.

1 KOMENTĀRS

  1. Nu, redzēs… Čalim tūlīt jau būs 38, turklāt 6 gadu prombūtne NASCAR-ā noteikti par labu nav nākusi. Protams, Penske faktors dod zināmas cerības, jo ar šīs komandas mašīnām visi regulāri brauc pa pirmo desmitnieku, tomēr realitāte rāda, ka attiecīgā paaudze (Kastronevess, Frankiti, Kanāns) vairs nav tie asie džeki, kas agrāk. Bet Montoijam vēl vajadzēs adaptēties jaunajiem apstākļiem.
    Atkal jācer, ka kļūdos 😀

  2. Vispār, piemēram es domāju, ka viņam stokkāri pieriebsies ātrāk un viņš jau būs atpakaļ ātrāk. 🙂 Vienīgā “fora” varētu būt lielais street/road course īpatsvars šo gadu Indy, a pārējais viss nu nav īsti par labu Huanam Pablo… Ta redzēs, Sirmajam Rodžeram atkal 3 pilnas sezonas tačkas 😉