Vitālijs Petrovs ir atzinis, ka viņš varētu pievienoties vācu DTM čempionātam, bet Pols di Resta neizslēdz iespēju pārcelties uz IndyCar.

“F1LV

Krievu pilots Vitālijs Petrovs pagājušā sezonā zaudēja vietu “Caterham” komandā un šogad mēģināja nodrošināt budžetu, lai atgrieztos Formulā 1, tomēr pagaidām nesekmīgi. Tagad Petrovs gatavs ķerties pie plāna ‘B’ un pāriet uz DTM sērijām jeb vācu salonauto čempionātu.

“Esmu sazinājies ar “Mercedes”, lai noskaidrotu viņu situāciju un tāpat esmu lietas kursā par BMW plāniem,” skaidroja krievu pilots, kura kontā ir viens pjedestāls Grand Prix sacīkstēs. “Varu pat apbalvot, ka man ir budžets DTM čempionātam. Tomēr es joprojām gaidu uz pēdējo atbildi par F1, ar “Williams” komandu sarunas ir beigušās, bet man vēl ir sarunas ar trim komandām.”

Foto: Aldis PutniņšTostarp brits Pols di Resta, kurš ir nupat priekšlaicīgi savu Indycar karjeru beigušā Dario Frankiti brālēns, neizslēdz iespēju pievienoties IndyCar sērijām. 27 gadus vecajam DTM čempionam varētu būt jāatvadās no “Force India” komandas, jo uz viņa vietu pretendē arī Serhio Peress un Niko Hilkenbergs.

Turklāt nav izslēgts, ka Frankiti sakari “Ganassi” komandā ļaus Pola di Restam kļūt par reālāko kandidātu uz brīvo pilota vietu vienā no vadošajām “IndyCar” komandām, ja vien skots pats to vēlēsies.

“Es vienmēr esmu nedaudz skeptiski skatījies uz drošību šajās sērijās, tomēr nopietni iedziļonoties, nevar noliegt, ka tas ir reāls variants,” paziņoja Pols di Resta. “Galu galā viņam (Frankiti) tur izdevies gūt milzīgus panākumus.”

1 KOMENTĀRS

  1. Ak tad di Resta nedaudz skeptiski skatās uz drošību IndyCar?! Viņam gan vajadzētu saprast, ka sacīkstēs, kur īsti veči gāž ar īstām mašīnām īstās trasēs, pilnīgu drošību garantēt nevar un nevarēs. Te drīzāk ir jautājums, vai esi kārtīgs čalis ar kārtīgiem pautiem 😀