Kimi Raikonens paziņojis, ka netur ļaunu prātu uz savu komandas biedru Sebastianu Fetelu, kurš ietriecās Kimi mašīnā sacīkšu startā, radot soma mašīnai bojājumus, kuru dēļ nācās veikt piespiedu pitstopu. Raikonens atzinis, ka Fetels viņam atvainojies, bet apzinās, ka tas noticis apzināti un gala rezultātu tāpat nemaina. Lai gan finiša līniju Raikonens šķērsoja tikai piektais, viņš atzīst, ka tas ir vērtīgāk kā palikt bešā. Arī komandas vadītājs Mauricio Arivabene nevienu sadursmē nevaino, uzsverot, ka tās ir autosacīkstes nevis monopola spēle un šādas situācijas mēdz gadīties.

“Red Bull” braucējs Daniels Rikjardo paziņojis, ka viņš parādījis labāko sniegumu savā F1 karjerā un pārsprāgušo riepu, atrodoties sacīkšu vadībā, atzinis par vienkāršu neveiksmi. Rikjardo atzīst, ka “Mercedes” bijusi lieliska stratēģija un ātrums, tādēļ par uzvaru viņš nespētu cīnīties, bet otrā vieta bijusi ļoti reāla. Vienmēr smaidīgais Rikjardo arī uzslavējis “Red Bull” par ātriem pitstopiem un veiksmīgu stratēģiju, kas ļāva atgūt daudz zaudētā un noslēgt sacīkstes 4. vietā.

“F1LV

Romēns Grožāns, kuram šodien paliek 30 gadi, paudis savu sašutumu par konkurenta Ēriksona rīcību pirmajā līkumā, kas izbojāja “Haas” braucēja sacīkstes un neļāva pacīnīties par punktiem, kā arī izbojāja mašīnas balansējumu.

“Tā bija sliktākā iespējamā dzimšanas diena. Tas idiots Ēriksons ietriecās manī pirmajā līkumā un salauza manas mašīnas priekšējo antispārnu. Viņš neko neredzēju un neko nesaprata. Man liekas, viņam ir pienācis laiks atvērt acis.”

1 KOMENTĀRS