Martins Truekss Jr. ar uzvaru sezonas pēdējā posmā Homestadas ovālā, Maiami, nodrošinājis 2017. gada NASCAR čempiona titulu. Sākoties pēdējam sacīkšu nogrieznim Kails Bušs atradās priekšā saviem konkurentiem cīņā par titulu, kad Breds Keselovskis nolēma veikt ātru pitstopu, pārejot uz divu boksu apmeklējumu pēdējai brauciena trešdaļai. Truekss Jr. un Kevins Hārviks  viņam sekoja, kamēr Kails Bušs nolēma pieturēties pie viena pitstopa stratēģijas, cerot, ka trasē netiks izkārti dzeltenie karogi. Viņa cerībām punktu pielika paša brālis Kurts Bušs. Pēdējos apļos Kails Bušs gan ne tikai pacēlās uz otro vietu, bet arī nopietni apdraudēja Trueksa Jr. pozīciju, kurš izcīnīja astoto uzvaru šosezon. Uzmanības centrā bija arī karjeru beidzošie Deils Ērnhards Jr. un Danika Patrika, tomēr nevienam no viņiem par augstvērtīgu rezultātu neizdevās pacīnīties.

Rezultāti
Kopvērtējums

Paralēli Formula 3 sacīkstēm Makao ielās aizritējis arī WTCC sezonas priekšpēdējais posms. Tajā pole position izcīnīja Roberts Hafs, kurš slapjajā trasē otrajā braucienā to pārvērta savā devītajā uzvarā šai trasē, kļūstot par panākumiem bagātāko braucēju Makao ielās. Pirmajā braucienā nepārspēts palika marokānietis Medi Benani. Tas tika apturēts priekšlaicīgi pēc tam, kad “Honda” braucējs Norberts Mišeliss ietriecās barjerā, bet viņa komandas biedrs Estebans Gereri nespēja izvairīties no ungāra mašīnas, avārijas rezultātā pilnībā nobloķējot trasi. Neraugoties uz to, Mišeliss tika klasificēts 5. vietā, kur atradās avārijas brīdī. Čempionāta līderis Teds Bjorks abos braucienos ieņēma 4. vietu, kā rezultātā viņa pārsvars pār Mišelisu sarucis līdz 6,5 punktiem. Tituls izšķirsies 1. decembrī Katarā.

Pirmais brauciens
Otrais brauciens
Kopvērtējums

Divkārtējā F1 čempiona Emersona Fitipaldi mazdēls Pietro izcīnījis pēdējo Formula V8 3.5 sēriju titulu. Viens no viņa galvenajiem konkurentiem Jegors Orudževs uz sezonas noslēgumu Bahreinā nedevās angīnas dēļ. Par Fitipaldi galveno konkurentu kļuva cits krievs Matevoss Isākjans (Матевос Исаакян), kurš dzinēja problēmu dēļ pirmā brauciena finišu nesasniedza, ļaujot brazīlietim nodrošināt titulu priekšlaicīgi. Uzvaras izcīnīja debitants Henrike Čavess un Renē Binders, bet sezonas pēdējā posmā uz goda pjedestāla kāpa arī Tatiana Kalderona.

Rezultāti