Romēns Grožāns ir atvainojies savam komandas biedram par izraisīto sadursmi pirmajā aplī ar komandas biedru Kevinu Magnusenu. Tikmēr sadursme sacīkšu otrajā pusē starp Grožānu un “Renault” braucēju Karlosu Saincu klasificēta kā sacīkšu incidents, kur neviens iesaistītais nav saņēmis sodu.

Romēns Grožāns ar Kevinu Magnusenu cīnījās par septīto pozīciju, tomēr abi nobloķēja savas mašīnas riteņus. Trešā pagrieziena iekšmalā esošais Grožāns uztriecās Magnusenam, sabojājot dāņa mašīnas grīdu. Sadursmes rezultātā Magnusens atkrita uz desmito pozīciju, kamēr Grožāns atkāpās uz 13. vietu.

Pēc sacīkstēm komandas vadītājs Gunters Steiners norādīja, ka sadursmē bija vainojams Grožāns. “Romēns ir atvainojies Kevinam. Izskatās, ka viņš nogaidīja mazliet par vēlu līdz sāka bremzēt. Kevina mašīnai trūka gabals grīdas, kā rezultātā viņš zaudēja piespiedējspēku un mašīnas sabalansējumu. Tad, kad abi spēja uzsildīt riepas atbilstošajai darba temperatūrai, atkopšanās ceļš bija ļoti labs. Mašīna nebija lēna, ņemot vērā lielo gabalu, kas bija iztrūcis no Kevina mašīnas labās puses.

“F1LV

Sacensību tiesneši gan nolēma, ka abi “Haas” braucēji sadursmē vainojami vienlīdzīgi, tādēļ nekādi sodi netika piešķirti. Grožānam izdevās izvairīties arī no soda par avāriju ar Karlosu Saincu sacīkšu otrajā pusē.

Tiesneši norādīja, ka Saincs izvēlējies mazliet atšķirīgāku trajektoriju ātrā devītā pagrieziena ieejā, kā rezultātā Grožānam nācies mainīt savu bremzēšanas punktu, tomēr viņa mašīnas priekšējais antispārns atradies tik tuvu Sainca formulai, ka turbulentās gaisa plūsmas rezultātā Grožāns mazliet saslīdēja un abas mašīnas sadūrās. Tā kā izteikta vaininieka šai sadursmē nav, tad neesot pamats piešķirt kādu sodu.