“Force India” komandas izpilddirektors Otmārs Žafnauers atzinis, ka viņa vadītajai vienībai ir ļoti grūti veikt attīstību sezonas laikā, ierobežotā budžeta dēļ. Tiek ziņots, ka viens no potenciālajiem risinājumiem “Force India” problēmu risināšanā esot komandas pārdošana kanādiešu miljardierim Lorensam Strolam.

“Force India” jau vairākus gadus ir komanda ar mazāko budžetu F1 čempionātā, tomēr tas nav traucējis regulāri cīnīties par augstām pozīcijām, ko tās braucēji Estebans Okons un Serhio Peress nodemonstrējuši arī šogad – “Force India” konstruktoru kausā šobrīd ieņem piekto pozīciju.

Komandas īpašnieks Vīdžejs Malja pēdējā laikā nonācis finansiālās problēmās un izvairīšanās no nodokļu maksāšanas liedz indietim pamest Apvienoto Karalisti bez rokudzelžiem.

“F1LV

Vācu žurnāls “Auto Bild” ziņo, ka Lorenss Strols varētu iegādāties lielu daļu “Force India” komandas, vai pat to pārņemt pilnībā. Ja šīs runas izrādīsies patiesas, Strola dēls Lenss kļūs par vienu no komandas braucējiem, pametot “Williams”, kas šobrīd ar 4 punktiem ieņem pēdējo vietu konstruktoru kausā.

Strola došanās uz “Force India” nozīmētu, ka no savas vietas būtu jāatvadās Serhio Peresam vai Estebanam Okonam. Otrais variants ir ticamāks, jo Okona vārds arvien biežāk tiek pieminēts saistībā ar “Renault” komandu, kur pildīja testpilota pienākumus pirms pārejas uz “Mercedes” jauno braucēju akadēmiju.

Ja Strols dotos uz “Renault”, Karlosam Saincam, visticamāk, vieta atrastos “McLaren” sastāvā, kuri jau ilgāku laiku meklē braucēju ar pieredzi, kamēr Saincs iepriekš izteicies, ka vēlās stabilitāti savas karjeras attīstībā.