Pēc vācu laikraksta “Kolner Express” rīcībā esošās informācijas, tiek ziņots, ka jau nākamsezon leģendārā Mihaela Šūmahera dēls Miks varētu startēt Nikolā Toda izveidotajā “ART Grand Prix” komandā Formula 2 čempionātā.

Pēc sarežģītā sezonas sākuma Eiropas F3 čempionātā, Šūmahers pēdējos trīs posmos izcēlies ar vairākām spožām sacīkstēm, izcīnot trīs uzvaras un atgriežoties cīņā par čempiona titulu, uz ko reāli šogad pretendē arī viņa komandas biedrs Markuss Armstrongs, “Red Bull” jauno braucēju akadēmijas zvaigzne Daniels Tiktums, kā arī igauņi Juri Vips un Ralfs Ārons.

Šūmahera startēšana Toda pārziņā esošajā komandā atgrieztu nostalģiskas atmiņas pieredzējušākajiem autosporta faniem, jo no 1996. līdz 2006. gadam Mihaels Šūmahers Formula 1 čempionātā startēja Nikolā Toda tēva Žana (tagad FIA prezidenta) vadītajā “Ferrari” komandā, šai laikā izcīnot 5 individuālos un 6 konstruktoru titulus.

“F1LV

Šogad “ART Grand Prix” Formula 2 komandā startē Džordžs Rasels un Džeks Eitkenss. Vienība ieņem otro vietu komandu ieskaitē. Par Eitkensa karjeras turpinājumu skaidrības vēl nav, kamēr titula izcīnīšana liegtu Džordžam Raselam iespēju startēt čempionātā vēl vienu gadu.

Pie lieliskas izdevības Šūmahers tiks jau šajā nedēļas nogalē Nirburgringā. Tur risināsies F3 čempionāta sezonas astotais posms, kā arī sacensības DTM čempionātā. Piektdien pēc īpaša sacensību vadītāja Gerharda Bergera ielūguma 19 gadus vecais vācietis aizvadīs demonstrācijas braucienus ar “Mercedes-AMG C63” DTM spēkratu.

Cerības jau tuvākajā nākotnē Šūmaheru ieraudzīt DTM regulāro dalībnieku vidū gan ir mazas, jo sezonas izskaņā “Mercedes” pametīs čempionātu. Šobrīd gan tiek strādāts, lai “BMW” un “Audi” pārstāvniecība paplašinātos no sešām līdz astoņām mašīnām. Lai gan abi vācu koncerni norādījuši, ka necentīsies piesaistīt “Mercedes” sistēmas braucējus, karstākās aktivitātes braucēju tirgū vēl nav sākušās.