“Red Bull” komandas braucējam Danielam Rikjardo svētdien aizvadītais Meksikas Grand Prix noslēdzās īpaši rūgti – startā no pole position nācās piekāpties Maksam Verstapenam un Luisam Hamiltonam, bet 10 apļus pirms finiša kārtējais mašīnas defekts lika izstāties no otrās vietas.

Nedomāju, ka sarūgtinājums būtu īstais vārds. Viss liekas bezcerīgs. Ja godīgi, redzot kur šobrīd atrodos, vairs neredzu jēgu svētdienās ko darīt. Neredzu jēgu piedalīties divos atlikušajos posmos,” stāsta Daniels Rikjardo, kurš pēdējo 11 posmu laikā piedzīvojis 6 izstāšanās.

Man nav bijusi tīra nedēļas nogale kopš nez cik ilga laika, Neesmu māņticīgs, taču mašīna ir nolādēta. Man vairs nav ko teikt,” piebilst “Red Bull” braucējs. Pēc vasaras pārtraukuma viņš guvis tikai par vienu punktu vairāk kā Serhio Peress ievērojami lēnākajā “Racing Point Force India” formulā.

“F1LV

Bezpalīdzība šobrīd ir vispiemērotākais vārds. Visu nedēļas nogali praktizējām startus un viss gāja pēc plāna. Kad pienāk pašu sacīkšu starta procedūra, nekas vairs nedarbojas. Svētdienās nemitīgi notiek lietas, ko nevaru izskaidrot. Pati mašīna… Manis pēc lai Gazlī brauc tālāk, man pietiek!

“Red Bull” komandas problēmas sākās jau piektdienas treniņbraucienos, kad Rikjardo komandas biedra Maksa Verstapena mašīnu piemeklēja hidraulikas defekts. Īsi pēc Meksikas Grand Prix finiša komandas vadītājs Kristians Horners sarunā ar medijiem norādīja, ka, visticamāk, Rikjardo mašīnu sacīkstēs piemeklēja līdzīgs defekts.

Atgādinām, ka šīs sezonas izskaņā Daniels Rikjardo pametīs “Red Bull” komandu, lai pievienotos “Renault”, kamēr viņa vietu ieņems “Toro Rosso” pārstāvis Pjērs Gazlī.