Bijušais “Red Bull” Formula 1 komandas braucējs Daniels Rikjardo paziņojis, ka bija gaidījis daudz saspīlētākas attiecības ar savu komandas biedru Maksu Verstapenu nekā tās beigās izvērtās un norādīja, ka abi paliks draugi arī pēc austrālieša pārejas uz “Renault” komandu.

Makss Verstapens “Red Bull” komandai pievienojās pirms 2016. gada Spānijas Grand Prix un abi sportisti bija komandas biedri nepilnus 3 gadus. Šai laikā tika aizvadītas vairākas ciešas cīņas, tostarp sadursme šogad Baku. Kopā pavadītajā laikā Verstapens guva 608 punktus, bet Daniels Rikjardo – 590, lai gan abus vairākkārt mocīja tehniskas ķibeles, kuru cēlonis bieži bija neizturīgais “Renault” dzinējs.

Ja vien necīnīsimies par to pašu ceļa daļu, tad būsim draugi. Šādas situācijas vienmēr saasina visu. Ja godīgi, tad mūsu savstarpējās attiecības bija daudz labākas kā es sākotnēji gaidīju mūsu rakstura un pašpārliecinātības dēļ. Domāju, ka viņš sevi uzskata par labāko, taču, manuprāt, es esmu labākais. Tas var slikti beigties, taču 99% gadījumu to spējām paturēt pie sevis. Mūsu cīņas bija foršas. Es tās patiesi izbaudīju,” stāsta Rikjardo.

Arī Verstapens piekrīt viņa teiktajam: “Daniels ir ļoti pozitīvs un vienmēr smaidīgs, tādā veidā ap sevi radot lielisku atmosfēru. Tas ir daudz labāk par drūmu komandas biedru, kurš nevēlās ar tevi runāt. Nesauktu to par mācību, taču labas atmosfēras radīšana ir ļoti svarīga. Centīšos to radīt arī darbā ar Pjēru Gazlī.”