“Williams” komandas vadītāja Klēra Viljamsa ir pārliecināta, ka vienības sniegumu aizvadītajā sezonā īpaši neuzlabotu lielāks budžets.

“Williams” braucēji Lenss Strols un Sergejs Sirotkins par punktiem pacīnījās vienīgi Azerbaidžānā un Itālijā, bet konstruktoru kausā gads tika noslēgts pārliecinoši pēdējā vietā.

Problēmas bija meklējamas jau pašos mašīnas pamatos. Kļūmes meklējamas no priekšgala līdz pat aizmugurei. Veikt izmaiņas šādai mašīnai, lai konkurētspēja uzlabotos, ir ļoti sarežģīti. Mēs centāmies ļoti smagi.

“F1LV

Nebija tā, ka pietrūktu darba, enerģijas vai motivācijas, vienkārši problēmas bija pārāk dziļas, lai sezonas laikā tās salabotu. Mūsu budžets jau tā ir samērā liels, tomēr uzskatu, ka tā palielināšana aizvadītajā gadā nesniegtu cerēto efektu,” stāsta Viljamsa.

Mums ir jāsaprot, ko varam panākt, veicot izmaiņas. Tās parasti ir laba lieta, tomēr nopietnām pārmaiņām jāļauj iekļauties ikdienas plūsmā. Vairākkārt esmu teikusi, ka nav iespējams noslīdēt no piektās uz desmito vietu, ja vien organizācijā vairākas lietas nav kārtībā. Pamazām esam sākuši labot šīs problēmas.

Mūsu komanda sastāv no 650 cilvēkiem, taču cilvēku resursi ir ierobežoti, lai novērstu lielās problēmas. Nevaram visu vienlaikus pavērst pa labu, tādēļ nāksies ierobežot 2019. gada mērķus, sākot ar līdzšinējo nepilnību likvidēšanu.