Flavio Briatore uzskata, komanda jāveido ap vienu spēcīgu līderi. Bernijs Eklstons ir pārliecināts, ka “Mercedes” ir jānolīgst Fetels. Alonso fiziski un psiholoģiski gatavs lieliem izaicinājumiem.

Karloss Saincs būs izteikts otrais numurs “Ferrari” komandā, uzskata Flavio Briatore, kurš pats vadot “Benetton” un “Reanault” komanda izvēlējās izteiktus komandas līderus Mihaelu Šūmaheru vai Fernando Alonso un izteiktus otros pilotus. “Situācija “Ferrari” ir skaidra – komanda izteikti atbalsta Šarlu Leklēru,” paziņoja Briatore. “Šarls ir apliecinājis, ka ir īpašs. Manuprāt tā ir uzvaru nesoša recepte – komandas līderis un labs otrais numurs, kas atņem punktus konkurentiem. Pagājušā gadā Sebastians Fetels bija spiests samaksāt, jo komandai pievienojās ļoti spēcīgs pilots. Tagad “Ferrari” pievienosies Karloss Saincs, kuram bija laba 2019.gada sezona un viņš ir pietiekami labs pilots šai lomai.”

F1LV Podkāsts #73: Pilotu tirgus peripetijas

“F1LV

Bernijs Eklstons uzskata, ka “Mercedes” komandai būtu jāpsver iespēja nolīgt Sebastianu Fetelu. Pavisam nesen Ekstons ieteica Fetelam pievienoties “Renault” un izmantot ražotāja resursu, lai izveidotu ap sevi uzvarošo komandu. “Šajā situācijā “Mercedes” vajadzētu apsvērt nolīgt Vācijas varoni Fetelu,” paziņoja Eklstons. “PR efekts no Fetela un “Mercedes” sadarbības būtu milzīgs. Sebastianam “Ferrari” komandā nekad nebija tādas attiecības un maģija kā tas savulaik bija Mijaelam Šūmaheram. Komanda nekad nestāvēja ar Fetela kā siena, kā tas bija aiz Mihaela.”

Fernando Alonso jau pavisam atklāti ir atzinis, ka vēlas atgriezties Formula 1 čempionātā 2021.gadā. Viena no reālākajām iespējām šobrīd ir “Renault” komanda. “Kopš es strādāju pie Dakaras projekta, kas ir ļoti atšķirīga sacīkšu disciplīna, es ļoti daudz domāju par savu nākotni,” paziņoja Alonso. “No fiziskā un motivācijas viedokļa es esmu gatavs ļoti lieliem izaicinājumiem un tagad vēlos koncentrēties paša augstākā līmeņa kategorijām, piemēram Formulai 1 vai WEC un Indy. Man ir ideja, kā to realizēt, tomēr pagaidām vēl nevaru paziņot kaut ko konkrētu. Es startēšu Indy500 sacīkstē 23.augustā un tad turpināšu gatavoties 2021.gada sezonai.”