“Alfa Romeo” komandā arī 2021.gada sezonā turpinās startēt Kimi Raikonens un Antonio Džiovinaci, kamēr Mikam Šūmaheram tiek gatavota pievienošanās “Haas” komandai.

Vēl sezonas laikā bija runas par iespējamo pilotu sastāva maiņu “Alfa Romeo” komandā un nebija izslēgts, ka viens vai pat abi braucēji pametīs bijušo “Sauber” komandu. Turklāt Džiovinaci pilota vietu kontrolē “Ferrari” pilotu akadēmija, kas meklē iespēju F1 debijai Mikam Šūmaheram, kurš šobrīd ir Formula 2 čempionāta līderis. Tomēr “Alfa Romeo” ir nolēmusi saglabāt stabilitāti un Raikonens, kuram nesen palika 41 gads, turpinās startēt vienībā, kamēr Džiovinaci, kurš epizodiski demonstrē lielisku sniegumu, ir saglabājis “Ferrari” akadēmijas uzticību.

Tostarp Mikam Šūmaheram šobrīd tiek gatavota pievienošanās “Haas” komandai un vairāki mediji raksta, ka pirms viņa pārejas uz amerikāņu vienību ir tikai jānokārto formalitātes. “Ferrari” plāno stiprināt savas tehniskās sadarbības saites ar “Haas” un ir ieguvuši savā rīcībā vienu pilotu vietu komandā. Visdrīzāk Šūmaheram komandas sastāvā pievienosies Ņikita Mazepins – Formula 2 pilots ar ievērojamu finansiālu atbalstu.