F1 čempionāta līderis pēc pirmā posma Makss Verstapens vairākas dienas nomocījies ar vēdera problēmām, kā dēļ nākamo sacīkšu norises vietā plānotajā laikā nav ieradies.

Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA), saistībā ar sportista veselības problēmām, ir atļāvusi Verstapenam izlaist obligātos mediju pasākumus, kas Džidas trasē notiek šodien. Paredzams, ka rīt uz treniņbraucieniem viņš jau būs pilnā gatavībā doties trasē.

Plānots, ka Verstapens Saūda Arābijā ielidos tikai šovakar. Tikmēr sociālajos tīklos Red Bull pilots pavēstījis, ka pēc slimošanas jūtas labi un piedzīvotajam nevajadzētu ietekmēt viņa formu šonedēļ gaidāmajā F1 sezonas otrajā posmā.

“Vairākas dienas slimoju ar vēdera problēmām, tagad atkal jūtos labi,” savus fanus informē Verstapens. “Nācās par vienu dienu uz priekšu pārcelt lidojumu, tādēļ trasē ieradīšos tikai piektdien. Tiekamies Džidā!”

Aizvadīto divu gadu F1 pasaules čempions arī jauno sezonu iesācis uz viļņa, pirms nepilnām divām nedēļām pārliecinoši uzvarot Bahreinas GP.

Lai gan Verstapena dalību gaidāmajā posmā vēdera kaite visticamāk neietekmēs, vismaz tā šobrīd apgalvo Red Bull komanda un pats pilots, der pieminēt, ka vienības rezerves braucēji ir Liams Lavsons, Deniss Haugers un Zeins Melonī.