Pēc pagājušā gada notikumiem igauņu pilots Juri Vips kādu laiku bija pazudis no autosporta prožektoru gaismas, bet šobrīd tiek ziņots, ka drīzumā varētu piedzīvot debiju “IndyCar” čempionātā.

Pēc neuzmanīgiem izteikumiem datorspēles interneta tiešraidē Vips zaudēja vietu “Red Bull” junioru programmmā, faktiski pārvelkot svītru cerībām nokļūt F1 čempionātā. Drīz pēc tam parādījās ziņas, ka karjeru jaunais sportists varētu turpināt Amerikā. Kopš tā laika gan nekas daudz par braucēja nākotnes plāniem vairs nebija dzirdēts.

Šobrīd “IndyCar” čempionātā atlikuši trīs posmi. Vienā no tiem Vips varētu pievienoties “Rahal Letterman Lanigan Racing” komandai, ko atstājis Džeks Hārvijs. Šonedēļ gaidāmajā sacīkstē Medisonā britu pilota vietā startēs amerikānis Konors Deilijs. Tiek ziņots, ka pēc tam Portlendā un Monterejā iespēja tiks dota britam Tobijam Soverijam, kā arī 23 gadus vecajam igaunim Vipam.

“Esmu dzirdējis, ka Soverijs, jauns britu puisis, brauks ar šo mašīnu vienā no pēdējiem diviem posmiem, bet Vips, kurš ir aizvadījis pāris testus šajā komandā, startēs otrā sacīkstē,” podkāstā “The Week In IndyCar” pastāstīja žurnālists Maršals Pruets.

Šogad sacīkstēs Vips vēl nav startējis. Jau pērn oktobrī viņš “Rahal Letterman Lanigan Racing” sastāvā piedalījās privātos testos Sebringā, kur starp pieciem braucējiem bija otrais ātrākais. Šogad martā viņš veica testus Barberas trasē, toreiz aizvietojot Hārviju, kurš atguvās no Sanpītersburgas GP gūtā savainojuma.