“Arrow McLaren” komanda šodien paziņoja, ka ir lauzusi līgumu ar lietuviešu pilotu Deividu Malukas, kurš šosezon tā arī nepaspēja vienības sastāvā aizvadīt nevienu “IndyCar” posmu.

Čikāgā dzimušais Amerikas lietuvietis Malukas noslēdza vienošanos par startēšanu komandā 2024. gada čempionātā, tomēr neilgi pirms sezonas kritienā no velosipēda traumēja kreiso roku.

Pirmajos divos posmos Malukas aizvietoja brits Kelams Ailots, bet nākamajos divos – pērnās sezonas F2 čempions Teo Puršērs no Francijas. Abiem pagaidām augstākais rezultāts ir 11. vieta.

Nesen kļuva zināms, ka pilota savainojums ir nopietnāks kā sākotnēji domāts. Līdz ar to nav nekādas skaidrības, kad viņš varētu atgriezties sacīkstēs. Kuri braucēji aizņems vietu komandā atlikušajā sezonas daļā, tiks paziņots laika gaitā, apstiprinājusi “Arrow McLaren”.

2021. gadā Malukas kļuva par “Indy NXT” vicečempionu, bet pēc tam aizvadīja divas “IndyCar” sezonas “Dale Coyne Racing” komandā. Viņa augstākais sasniegums ir otrā vieta 2022. gada posmā “World Wide Technology Raceway” trasē.