“Charouz Racing” tika pie dubultuzvaras sestdien notikušajā FIA Formula 2 čempionāta Monako posma otrajā braucienā, kur finišu sasniedza tikai puse braucēju. Par sacensību uzvarētāju kļuva Antonio Fuoko, bet kopā ar viņu uz goda pjedestāla kāpa kopvērtējuma līderis Lando Noriss un Fuoko komandas biedrs Luī Deletrazs.

Jau vēstījām, ka notikumiem bagātajā pirmajā braucienā uzvaru izcīnīja Artjoms Markelovs, bet astoto vietu un iespēju startēt otro braucienu no pole position guva Antonio Fuoko. Viņam blakus startā stājās Džeks Eitkenss, kurš savu pozīciju nenoturēja un nonāca aiz Lando Norisa un drīz vien izstājās no tālākas cīņas.

Vairākas avārijas gan startā, gan sacensību gaitā pārtrauca cīņu un no jauna sagrupēja braucēju virkni. Neraugoties uz vairākiem nopietniem apdzīšanas manevriem Lando Noriss  nespēja apdzīt Fuoko, bet trešo vietu nosargāja Deletrazs, kuram uz papēžiem mina Artjoms Markelovs, kurš pēc lieliska starta un drosmīga apdzīšanas manevra pret Ardžunu Maini pakāpās uz ceturto vietu. Deletraza un Markelova mašīnas pat saskārās, tomēr bojājumi nevienam spēkratam netika radīti.

Pēc sacensību finiša tika konstatēts, ka Antonio Fuoko un Lando Noriss nav pietiekami samazinājuši ātrumu virtuālās drošības mašīnas fāzes laikā, līdz ar to Fuoko rezultātam tika pieskaitītas 0.8 sekundes, kas neko nemainīja, bet Lando Noriss saņēma 1.1 sekundes sodu, kas lika britam atkrist uz trešo vietu aiz Deletraza.

Norisa izredzes uz titulu ievērojami uzlaboja konkurentu neveiksmes. Džordžs Rasels arī otrajā braucienā nespēja sasniegt finišu, piedzīvojot avāriju, kamēr pirmā brauciena pole position ieguvējs Alekss Albons sadūrās ar Roju Nisanī, liekot abiem braucējiem izstāties. Jāpiebilst, ka arī šodien Noriss bija vienīgais “Carlin” braucējs, jo Serhio Sette Kamara pēc rokas traumas kvalifikācijā šonedēļ uz starta nestājās.

Čempionāta kopvērtējumā līdera godu saglabā Noriss (98 punkti). Par viņa tuvākajiem sekotājiem kļuvuši Markelovs (71), Albons (71) un Rasels (62). Fuoko ar 38 punktiem ieņem astoto pozīciju. Nākamais posms 23. un 24. jūnijā risināsies Pola Rikāra trasē, Francijā.

SACENSĪBU REZULTĀTI