“Mercedes” komandas jauno braucēju akadēmijas zvaigzne un Formula 2 čempionāta kopvērtējuma līderis Džordžs Rasels noslēdzis Hungaroringā notiekošos F1 testus ar labāko rezultātu, labojot Antonio Džiovinaci vakardien uzstādīto trases rekordu.

Ticis pāri otrdienas pārnesumkārbas problēmām, “Mercedes” braucējs sasniedza 100 veikto apļu robežu, kas gan kopumā izdevās 7 komandām. Visražīgāk šo dienu aizvadīja Rasela tuvākie sekotāji Kimi Raikonens ar “Ferrari” un Džeiks Deniss ar “Red Bull”, kuri veica 131 apli katrs.

Tieši Raikonens bija ātrākais dienas pirmajā pusē, bet pēcpusdienā braucēji vairāk nodevās kvalifikācijas simulācijām, izmantojot hipermīkstās riepas.

“F1LV

Jau atkal labāko rezultātu no otrā ešalona komandām uzrādīja “Sauber”. Ja otrdien ar Markusu Ēriksonu viņi piekāpās vienīgi Džiovinaci vadītajai “Ferrari”, tad trešdien ar pašu Džiovinaci pie stūres tika uzrādīts ceturtais labākais rezultāts.

Labāko piecinieku noslēdza Ņikita Mazepins, kura tēvs tiek minēts potenciālo “Force India” jauno investoru sarakstos. Mazepins gan pamanījās izraisīt sarkano karogu fāzi gan pirms, gan pēc pusdienu pārtaukuma, tomēr dienas otrajā pusē pēc problēmām ar mašīnu pavadīja boksos vairāk kā 2 stundas.

Sesto labāko rezultātu uzrādīja “Williams” komandas testpilots Roberts Kubica. Ja “Force India” komanda tiešām nonāks Lorensa Strola rokās, tad Klēras Viljamsas vadītajā vienībā varētu atbrīvoties brīva vieta. Šobrīd gan Džordžs Rasels tiek uzskatīts par reālāku kandidātu uz to par Kubicu.

“Toro Rosso” komanda uzrādīja lēnākos rezultātus ar Šonu Gelaelu pie stūres, kamēr tās pamatsastāva braucēji Pjērs Gazlī un Brendons Hārtlijs, dalot komandas otru formulu, veica “Pirelli” prototipu riepu testus.